Воїн з Чернігівщини отримав "Золотий Хрест". Про нагороду розказав майже через рік

16 КВІТНЯ 2024, 12:24

3681

Мокола Смаглюк із Чорнотич нагороджений відзнакою Головнокомандувача ЗСУ

Мокола Смаглюк із Чорнотич нагороджений відзнакою Головнокомандувача ЗСУ

Військового Миколу Смаглюка із Чорнотич, що на Сосниччині, відзначили нагрудним знаком «Золотий Хрест».

Зололий Хрест - відзнака Головнокомандувача Збройних сил України. Цією відзнакою нагороджують за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою.

"Нагороду Микола отримав ще минулого року, але через скромність військового ми дізнались про це тільки зараз.

Надзвичайно приємно усвідомлювати, що у нашій громаді є такі люди.

Дякуємо за захист та чекаємо вдома з перемогою", - пишуть на сторінці Сосницької громади. 

Воїн з Чернігівщини отримав "Золотий Хрест"

Джерело: Сосницька громада

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Пряма мова

Не гірші, а інші: педагоги про нове покоління школярів

21 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Юлія Ткач проводить у громаді марафони зі схуднення

21 ЧЕРВНЯ 2026, 18:08

Загинув 23-річним, а його батько зник безвісти. У громадах втрати

21 ЧЕРВНЯ 2026, 14:58

Шість питань про тиск до кардіолога

21 ЧЕРВНЯ 2026, 13:40

Два удари за три хвилини: росіяни знову били по місту на Чернігівщині

21 ЧЕРВНЯ 2026, 11:36

Усім кутком збігались сусіди, щоб допомогти завести мотокосу Світлані Василенко

21 ЧЕРВНЯ 2026, 10:28

Фото

У сільській школі ремонтують укриття: без бюджетних грошей

21 ЧЕРВНЯ 2026, 09:31

ТОП-переглядів