Ворог обстріляв три громади: ситуація на Чернігівщині на ранок 21 листопада

21 ЛИСТОПАДА 2024, 08:27

4366

Михуля Юрій

Ворог обстріляв три громади: ситуація на Чернігівщині на ранок 21 листопада

Ворог обстріляв три громади: ситуація на Чернігівщині на ранок 21 листопада

За добу 20 листопада, російська армія 7 разів обстріляла територію Чернігівської області. Всього зафіксовано 23 вибухи. Ворог атакував Новгород-Сіверський та Корюківський райони із мінометів та fpv-дронів.


Терористи били у напрямку

  • сіл Леонівка, Костобобрів (тричі) та Чорнозем Семенівської громади;
  • села Клюси Сновської громади;
  • села Бучки Новгород-Сіверської громади.

Про втрати серед місцевого населення та пошкодження цивільної інфраструктури інформації не надходило. 

Джерело: Департамент цивільного захисту та оборонної роботи ОВА, Командування Повітряних Сил, Чернігівська ОВА. Фото Нацполіції

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Росіяни «герберою» вдарили по будинку на Чернігівщині: постраждали батько та донька

22 ЧЕРВНЯ 2026, 09:43

Росіяни ударили дроном по школі на Чернігівщині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 08:51

Пряма мова

Не гірші, а інші: педагоги про нове покоління школярів

21 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Юлія Ткач проводить у громаді марафони зі схуднення

21 ЧЕРВНЯ 2026, 18:08

Загинув 23-річним, а його батько зник безвісти. У громадах втрати

21 ЧЕРВНЯ 2026, 14:58

Шість питань про тиск до кардіолога

21 ЧЕРВНЯ 2026, 13:40

Два удари за три хвилини: росіяни знову били по місту на Чернігівщині

21 ЧЕРВНЯ 2026, 11:36

ТОП-переглядів