Ворог нарощує обстріли прикордоння Чернігівщини

27 ЛЮТОГО 2024, 08:16

3202

Ворог нарощує обстріли прикордоння Чернігівщини

Ворог нарощує обстріли прикордоння Чернігівщини

За добу 26 лютого російська армія 17 разів обстріляла прикордонні території Чернігівської області. Зафіксовано 70 вибухів.

Ворог обстрілював Корюківський, Новгород-Сіверський із мінометів, артилерії, зафіксовано 2 вибухи від FPV-дронів, а також скидання боєприпасу із безпілотника.

Терористи били у напрямку сіл Клюси Сновської громади, сіл Миколаївка (двічі), Мхи (двічі), Блешня, Гремʼячка, Тимоновичі (двічі), Миколаївка, Карповичі (двічі) та Прогрес (тричі) Семенівської громади, сіл Гремʼяч (двічі) та Богданове Новгород-Сіверської громади.

Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформації не надходило.

Джерело: Департамент цивільного захисту та оборонної роботи ОВА

"Час Чернігівський" писав про таке: 

 

Схожі новини

Чоловік із Чернігівщини у 66 років знайшов нову роботу: де тепер працює

25 ЧЕРВНЯ 2026, 12:33

Фото

СБУ викрила трьох жителів Чернігівщини, які підтримували російське вторгнення

25 ЧЕРВНЯ 2026, 11:30

Блогер показав занедбану автостанцію в центрі громади: що буде з будівлею

25 ЧЕРВНЯ 2026, 10:53

Зеленський заявив, що Лукашенко вимкнув ретранслятори, які координували російські дрони

25 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Росіяни ударили по двом підприємствам на півночі Чернігівщини

25 ЧЕРВНЯ 2026, 08:39

Вбили за трактор «Беларус»: один сидітиме довічно, інший 14 років

24 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Вiдео

Воєнний оглядач розповів, навіщо міста Чернігівщини готують до кругової оборони

24 ЧЕРВНЯ 2026, 19:12

ТОП-переглядів