Ворог бив по Чернігівщині ракетами: ситуація на ранок 8 листопада

08 ЛИСТОПАДА 2025, 09:33

8851

Михуля Юрій

Ворог бив по Чернігівщині ракетами: ситуація на ранок 8 листопада

Ворог бив по Чернігівщині ракетами: ситуація на ранок 8 листопада. Фото ілюстративне

За добу (станом на 8 ранку 8 листопада) російська армія 21 раз обстріляла Чернігівську область. Всього зафіксовано 42 вибухи

Обстріл вели із мінометів, артилерії, РСЗВ, FPV-дронами та іншими типами безпілотників, зокрема, "герань", "ланцет" та "молнія". Ворог також застосував балістичну ракету та КАБ. 

Вранці 7 листопада росіяни ударили по енергообʼєкту в Чернігівському районі, тривають ремонтні роботи. Тоді ж удар ворог наніс по залізниці на Ніжинщині

Ворог обстрілював СеменівськуГороднянську, ХолминськуКорюківськуСновську та Новгород-Сіверську громади, а також громади у Ніжинському та Прилуцькому районах.

Вночі 8 листопада "геранями" та балістикою росіяни атакували підприємство у Прилуцькому районі, є пошкодження енергообʼєкта та самого підприємства. Пожежа ліквідована.

Вночі 8 листопада "Гаранями" та балістикою росіяни атакували підприємство у Прилуцькому районі

Вночі 8 листопада "Гаранями" та балістикою росіяни атакували підприємство у Прилуцькому районі

Про постраждалих серед цивільного населення та пошкодження іншої цивільної інфраструктури інформації не надходило.

Джерело: Джерела ЧЧ, Чернігівська ОВА, фото ДСНС

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Фото

Чернігівщина: збиті шахеди падають у двори

28 СІЧНЯ 2026, 19:39

Вiдео

В селах залишилося по одній людині: що відбувається на чернігівському прикордонні

28 СІЧНЯ 2026, 18:59

Чернігівська ОВА запартнерилася з "Ветеранським корпусом"

28 СІЧНЯ 2026, 17:01

У половини Чернігова не буде гарячої води: в чому причина

28 СІЧНЯ 2026, 15:27

Майстер із Чернігівщини зліпив із коропської глини 37 масок - героїв гоголівської «Ночі перед Різдвом»

28 СІЧНЯ 2026, 14:09

Фото

Прилаштовував на "небойові посади": на Чернігівщині на хабарі спіймали офіцера ТЦК

28 СІЧНЯ 2026, 13:32

Російські "герані" атакували громаду: пошкоджено резервуари для пального

28 СІЧНЯ 2026, 13:16

ТОП-переглядів