Від газовиків Чернігівщини - газовикам Харківщини: як колеги з різних регіонів один одного підтримують

08 ЛИПНЯ 2022, 16:46

1162

Від газовиків Чернігівщини - газовикам Харківщини: як колеги з різних регіонів один одного підтримують

Фото: АТ "Чернігівгаз"

Газовики Чернігівської області відправили 2 гуманітарних вантажі до АТ "Харківгаз" та АТ "Харківміськгаз". Про це повідомляє АТ "Чернгівгаз".

Передали харчові продукти – тушонку, консерви, олію, борошно, крупи, цукор, мед, печиво та інші, а також засоби гігієни.

"Допомогу буде доставлено до населених пунктів, які опинилися на лінії вогню та в гуманітарній кризі. До збору допомоги долучилися також працівники Ніжинського і Прилуцького відділень «Чернігівгазу» та Прилуцька районна військова адміністрація. Продукти харчування ми закупили у місцевих виробників, щоб підтримати економіку регіону", - пише "Чернігівгаз".

У повідомленні зазначається, що свого часу, коли Чернігів нещадно бомбила російська армія, а частина населених пунктів області була в окупації, колеги з інших компаній, які працюють під брендом РГК, простягнули руку допомоги.

"Газовики з різних регіонів передавали до Чернігова гуманітарні вантажі - їх отримували працівники «Чернігівгазу», які працювали під обстрілами та в окупації, військові, медзаклади та жителі області.

Тепер – наша черга так само допомагати тим регіонам, в яких тривають бойові дії", - йдеться у дописі.

Схожі новини

Під обстрілами дронів закордонні журналісти розповідають світу про війну в Україні

13 ТРАВНЯ 2025, 12:27

Відсутність дзеркала видала п'яного водія у Чернігові: "Драгер" показав 1.90 проміле

13 ТРАВНЯ 2025, 11:14

У селі вперше за багато років зазвучали церковні дзвони

13 ТРАВНЯ 2025, 10:59

На Чернігівщині внаслідок пожежі згорів позашляховик Toyota Land Cruiser

13 ТРАВНЯ 2025, 10:02

Чоловік загинув під час нічної пожежі у будинку на Чернігівщині

13 ТРАВНЯ 2025, 09:52

Смертельна ДТП на Київській трасі: водій Renault влетів у відбійник

13 ТРАВНЯ 2025, 09:35

Жінку, яка висміювала загиблих воїнів, похованих на кладовищі Яцево, відпустили під домашній арешт

13 ТРАВНЯ 2025, 09:28

ТОП-переглядів