В брянській області забруднили Десну бензином: пляма рухається на Чернігівщину

30 БЕРЕЗНЯ 2023, 19:26

3888

Токсична речовина потрапила до річки Десна в районі села Єкимовичі Рославльського району. Паводком затопило майданчик, де в діжках зберігали паливо, таким чином, пальне потрапило в річкові води.

«За цим фактом проводиться перевірка, а також заходи щодо встановлення збитків, завданих довкіллю», - цитує департамент лісового господарства Смоленської області видання «Брянская улица».

Від смоленського села до прикордонного з Чернігівщиною регіону - близько 15 кілометрів. 28 березня Десногорськ (містечко у Смоленській області, де розташоване досить велике водосховище, на якому знаходиться Смоленська АЕС) розпочав скидання води, що збільшує ймовірність забруднення басейну Десни на території Брянщини, а відтак - і Чернігівщини.

Видання також поцікавилося у відділа водних ресурсів Брянської області Московсько-Окського басейнового водного управління Федерального агентства водних ресурсів щодо наслідків катастрофи. Однак, у відповідь нічого слушного не почули: «З якою метою і навіщо цікавитеся?». І кинули слухавку.

"Час Чернігівський писав про екологічні проблеми:

Схожі новини

Вiдео

Без вікон і з дірявим дахом пережили люті морози: як відбудовують будинок після ракетного удару

02 ТРАВНЯ 2026, 12:52

У громаді на Чернігівщині роздають гуманітарну допомогу: скільки грошей і кому

02 ТРАВНЯ 2026, 11:28

Чоловік взяв гроші з військового за послугу: пообіцяв переведення у тил

02 ТРАВНЯ 2026, 09:53

Боєць із Чернігівщини записався в квартирну чергу: чи реально отримати житло

02 ТРАВНЯ 2026, 08:32

Адвокат із Чернігівщини задекларував 15 квартир та коштовні подарунки від родичів

01 ТРАВНЯ 2026, 17:05

Фото

Подружжя відомих фотографів побувало на Чернігівщині: показали життя ліцею

01 ТРАВНЯ 2026, 15:47

«Кажуть, ще летить, то я в хату заховався»: два шахеди впали на відділок поліції

01 ТРАВНЯ 2026, 14:31

ТОП-переглядів