Уже можна замовити копію шаблі Мазепи, але доведеться чекати мінімум 3 місяці

06 СІЧНЯ 2025, 13:27

1480

Ярмоленко Анастасія

Можна замовити копію шаблі Мазепи, але доведеться чекати 3 місяці

Можна замовити копію шаблі Мазепи, але доведеться чекати 3 місяці

Мережа рітейлу «Аврора Мультимаркет» разом з громадською організацією Ukraine WOW та Чернігівським історичним музеєм запускають в продаж іграшкову репліку на шаблю.

Весь (100%) прибуток з продажу направлять на підтримку  музею. 

Планується випустити іграшку накладом у 10 тисяч штук до дня народження гетьмана (20 березня), повідомив маркетинг-директор компанії Роман Сівковський.

«Буде така пізнавальна іграшка для дітей, яка буде знайомить з історичною постаттю та українською спадщиною через гру. Звісно, хтось це може поставити на полицю чи робочий стіл, як символ перемоги - бо завдяки Олександру Усику, шабля стала символом не лише боротьби за незалежність, а й уособленням безперечної перемоги!», - написав Сівковський. 

В Аврорі уже можна замовити копію шаблі Мазепи. Але доведеться чекати мінімум 3 місяці

І ще кілька цікавих фактів від мережі: там зазначили, що прийняли рішення про запуск іграшки вже після бою, коли один з працівників пожартував: "Щось не пам'ятаю такого товару в Аврорі", а організаторки історичного промо Ярослава Гресь та Юлія Соловей у спільному чаті запостили ідею про дитячу іграшку-шаблю та все узгодили з музеєм. 

«Швидке включення партнера (буквально за пару годин ми мали вже розуміння про можливість і +/- ціну реалізації) - безмежна подяка "Сувенір-Декор", виробнику з Харкова, який запускає виробництво. Меджик. Та найбільший меджик, як одна активація створює величезний вплив на збереження культурної спадщини», - захоплюється Сівковський. 

Ярослава Гресь також заохотила, щоб в «Аврорі» відкрили предпродаж. Діджитал команда мережі за 25 годин налаштували весь функціонал і 27 грудня відкрили цю можливість

Отже, шабля буде з дерева завдовжки до 70 см. Ціна - 199 грн. Попередній термін доставки покупцям - після 20 березня 2025. 

Як відомо, унікальний історичний артефакт - 300-літню шаблю, яка повʼязана з гетьманом Іваном Мазепою, підняв над головою на ринзі 21 грудня боксер Олександр Усик після того, як удруге переміг свого опонента британця Тайсона Фʼюрі. 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

У Чернігові вчергове не змогли зібрати сесію міської ради

21 ЛЮТОГО 2025, 20:55

Жінка молоді дерева від зайців рятує агроволокном

21 ЛЮТОГО 2025, 17:08

Фото

У Чернігові на "Золотому березі" потонув чоловік

21 ЛЮТОГО 2025, 16:23

Акторка-чернігівка показала сумку за 2,5 тисячі євро і розказала, чому не економить під час війни

21 ЛЮТОГО 2025, 16:07

На Курщині загинув 30-річний чернігівець

21 ЛЮТОГО 2025, 15:09

Бакалавр це вища освіта чи ні? Що потрібно для вступу на бакалавра?

21 ЛЮТОГО 2025, 15:07

У Чернігові водій Mercedes-Benz збив жінку

21 ЛЮТОГО 2025, 14:19

ТОП-переглядів