Уряд дає кошти для захисту енергообʼєктів в регіонах: що зроблять?

08 ЖОВТНЯ 2025, 07:44

1861

Косенко Максим

Уряд дає кошти для захисту енергообʼєктів в регіонах: що зроблять?

Уряд дає кошти для захисту енергообʼєктів в регіонах: що зроблять?

Уряд виділив додатково 1,5 мільярда гривень саме прифронтовим регіонам для захисту обʼєктів енергетики. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський після наради із Премʼєр-міністром Юлією Свириденко. Мова про відновлення в областях після російських ударів по енергетиці.

Відомо, що сформований резерв обладнання для оперативного відновлення енергопостачання, і він буде збільшуватись.

"Окремо обговорили ситуацію в газовому секторі, нарощування запасів газу та забезпечення людей. Домовилися, що найближчим часом уряд ухвалить постанову, яка збереже фіксовану ціну на природний газ для побутових споживачів. Також уже ухвалене рішення про мораторій на відключення споживачів у прифронтових громадах від енергозабезпечення. Попри всі виклики маємо підтримати громади, яким зараз найскладніше", - повідомив Президент

Зеленський доручив також підготувати й доповісти про конкретні шляхи підвищення зарплати вчителів, щоб уже ухвалені рішення про підвищення зарплати запрацювали наступного року. Важливо, щоб були й відчутні результати в підтримці внутрішньо переміщених осіб. Очікую урядовців на доповідь із цих двох питань наприкінці цього тижня.

Джерело: Офіс Президента, прес-реліз

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Чи діє на Чернігівщині великоднє перемирʼя: ситуація у прикордонні

12 КВІТНЯ 2026, 10:33

Взяли під опіку трьох онучок: донька померла в Німеччині під час операції

12 КВІТНЯ 2026, 10:24

Весняна повінь на Чернігівщині тільки починається: чекають російську воду

12 КВІТНЯ 2026, 08:04

Поїли молоді сосни: як лісові тварини пережили зиму

11 КВІТНЯ 2026, 20:56

Із російського полону повернули шістьох жителів Чернігівщини: хто вони

11 КВІТНЯ 2026, 17:25

Тіло рибалки спливло через три місяці

11 КВІТНЯ 2026, 17:06

Вiдео

Лорд з Британії розважав чернігівських дітей, отримав паску і оголосив про новий конкурс

11 КВІТНЯ 2026, 14:29

ТОП-переглядів