У соцмережах сварки через оновлену зупинку на Коропщині

09 ВЕРЕСНЯ 2024, 10:40

4739

Ярмоленко Анастасія

У соцмережах сварки через оновлену зупинку на Коропщині

У соцмережах сварки через оновлену зупинку на Коропщині

Козаки Омелько і Мартин із балади Василя Нікітіна про заснування Риботина, величезна щука в їхніх сітях, мальви і калина красуються на зупинці в центрі села і привертають увагу.

Яскраві малюнки – творіння художника із Сохачів Анатолія Олександровича Книра, повідомили у Коропській селищній раді.

Ідея оновити зупинку належить місцевій старості Надії Вороні. Надія Василівна придбала фарбу, а художник залюбки відгукнувся на її прохання прикрасити зупинку. Творчу роботу Анатолій Олександрович виконав безкоштовно.

Однак, у коментарях розгорілися дискусії хто саме допоміг із придбанням фарби. 

В організації «Ротарі Клуб Київ-Столиця» повідомили, що саме вони посприяли оновленню зупинки. У них же у профілі є чимало фото саме з цією зупинкою. 

«…із старостою села Надією Вороною …обговорили питання життєдіяльності старостату. До речі, за сприяння Ротарі Клубу Київ-Столиця у селі Риботин оновили зупинку. Тепер вона милує погляд жителів села та гостей», - йдеться на сторінці організації.

У соцмережах сварки через оновлену зупинку на Коропщині

Юристка Дарина Мальцева додала, що фарбу таки передали приватні меценати.

Депутатка Коропської селищної ради Валентина Саволєй цікавиться:

- За які кошти староста придбала фарбу? За свої?

Дарина Мальцева:

- Валентина Саволєй, спочатку надав Василь Перепадя (президент «Ротарі Клубу Київ-Столиця»- ред.), як благодійну допомогу, бо шукали хто допоможе...потім...після приїзду Ротарі у Риботин..після публікації моєї про зупинку.....фарбу оплатила староста....детальніше Василь Олексійович може розказати...дуже тема така цікава. 

Валентина Саволєй:

- Дарина Мальцева, а я хочу почути версію старости....

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Купують у людей насіння гарбуза, соняшника, горіхи, кролячі смушки

22 ЖОВТНЯ 2025, 21:16

Три автобуси возять дітей у школу із 13 сіл: один інклюзивний

22 ЖОВТНЯ 2025, 18:54

Фото

Як оговтується прикордонний район після двох ударів по енергооб'єктах

22 ЖОВТНЯ 2025, 18:02

Російські дрони забрали життя у 38-річного лісівника з півночі Чернігівщини

22 ЖОВТНЯ 2025, 16:16

У Львові на честь загиблої захисниці-чернігівки висадили незвичайне дерево

22 ЖОВТНЯ 2025, 15:24

Ворог обстріляв усі громади прикордонного району - люди знову без світла

22 ЖОВТНЯ 2025, 14:02

Вiдео

Чернігів добу був без світла: де і як чернігівці заряджали телефони та ліхтарики

22 ЖОВТНЯ 2025, 13:26

ТОП-переглядів