У січні менше хворіли на грип, бо було тепло

08 ЛЮТОГО 2025, 18:29

1440

Михуля Юрій

У січні менше хворіли на грип, бо було тепло

У січні менше хворіли на грип, бо було тепло

Аномально теплий січень. Грипу і ГРВІ, «ковіду» менше. Захворюваність за тиждень менше на 55%. Це якщо порівнювати з таким же періодом минулого року, повідомив Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб.   


Чи довго триматиметься рекорд? Олег Андрієв, приватний лікар загальної практики-сімейної медицини з Тупичева на Городнянщині вважає, що ситуація може змінитися.  Сьогодні два пацієнти з симптомами ГРВІ. А завтра може прийти 15.

Поки ж що рівень захворюваності нижче розрахованого епідпорогу* на 40 відсотків, інформує Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб. Виняток тільки в Малодівицькій громаді на Прилуччині. Там на чотири відсотки перевищення.

*Епідпоріг — показник захворюваності. Його розраховують на основі даних за різні роки.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Тамара КРАВЧЕНКО

Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше цікавої інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

Поранені люди, пошкоджено школу та будинки: наслідки атаки "гераней" на Чернігів

27 ЧЕРВНЯ 2026, 22:08

Оновлено

На Чернігів летять десятки безпілотників: у місті чути вибухи

27 ЧЕРВНЯ 2026, 20:31

Понад рік мама і четверо братів чекали дива: стало відомо про загибель захисника

27 ЧЕРВНЯ 2026, 19:09

Пряма мова

Як фінансується районна газета під час війни: досвід Городні

27 ЧЕРВНЯ 2026, 16:48

Авто з глибини 8 метрів діставали три дні: водолаз про те, що діставали з річок та озер

27 ЧЕРВНЯ 2026, 12:01

Фото

Одружувались у дзеркальну дату: скільки шлюбів було на Чернігівщині 26.06.2026

27 ЧЕРВНЯ 2026, 11:15

Пряма мова

Електросамокати: зручність чи небезпека? Питаємо чернігівців

27 ЧЕРВНЯ 2026, 10:07

ТОП-переглядів