У селищному закладі позашкільної освіти встановили камери спостереження

15 КВІТНЯ 2025, 13:40

1728

Василенко Соломія

У Коропському ЦДЮТ встановили відеоспостереження та тривожні кнопки

У Коропському ЦДЮТ встановили відеоспостереження та тривожні кнопки

У Коропському центрі дитячої та юнацької творчості відтепер працює система відеоспостереження. Також приміщення, які розташовані на вулицях Вознесенській та Чернігівській, обладнали двома тривожними кнопками. 

У громаді повідомили, що всього встановили 18 камер спостереження. Вони охоплюють і прибудинкову територію, і зони загального користування. 

"Обладнання придбане в межах реалізації грантів для фінансування проєктів із розвитку позашкільної освіти із фокусом на посилення безпеки дітей та підлітків у громадах-партнерах Проєкту DECIDE", - інформує сторінка Коропської селищної ради. 

Користувачі соцмереж вдячні міжнародним донорам за таку ініціативу. 

Голова громади Володимир Куніцин: 

- Дякуємо !

Людмила Назаренко:

- Це так потрібно у сьогоденні. Школа має також подібну систему відеоспостереження, придбану за кошти селищної ради. Дана система дисциплінує учасників освітнього процесу, допомагає запобігти та вирішити конфліктні ситуації в приміщенні та на території школи.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Випускний у єдиній школі в громаді: скільки витратили на свято

03 ЛИПНЯ 2026, 18:14

На Чернігівщині вчетверте не можуть закупити шкільні автобуси: натякають на змову виробників

03 ЛИПНЯ 2026, 17:09

ЗСУ спалили ретранслятори Лукашенка в прикордонних регіонах?

03 ЛИПНЯ 2026, 15:53

Не здогадувався, що його «пасуть»: прокурора прослуховували і викрили на хабарі

03 ЛИПНЯ 2026, 15:04

«Руками збираю. Ягода суха, красива»: жінка з Чернігівщини продає чорницю

03 ЛИПНЯ 2026, 13:28

Ексначальник поліції області розповів, як жив у Чернігові: «З дружиною і дитиною постійно ховалися у підвалі»

03 ЛИПНЯ 2026, 12:27

Крадії промишляють на пляжних зонах Чернігова

03 ЛИПНЯ 2026, 10:54

ТОП-переглядів