У Седневі для дівчинки збирали гроші на лікування хвороби, якої не було

23 ЛЮТОГО 2022, 22:07

4660

Поліція Чернігівщини розслідує кримінальне провадження за статтею про шахрайство. Написав заяву до поліції настоятель Георгіївської церкви у Седневі Тимур Блинець. З його слів, у грудні 2020 року особисто віддав на лікування десятирічної місцевої дівчинки десять тисяч гривень. Збирали допомогу всім селом на прохання бабусі дитини. Документів, які б підтверджували діагноз, ніхто не бачив.

Тимур Блинець сказав Суспільному, що повірив жінці на слово, яка назвала діагноз: меланома, четверта стадія. А потім побачив дитину в селі і засумнівався. Сімейна лікарка родини наявність хвороби не підтвердила. Бабуся дівчинки, яка взяла гроші, запевняє, що насправді про допомогу не просила.

Зі слів речниці нацполіції області Наталії Слабеняк, по справі Алли Слісар тривають слідчі дії за статтею Кримінального кодексу “шахрайство”. Деталей справи поліція не розголошує.

Алла Слісар працює бухгалтеркою у Седнівській селищній раді. Говорить, грошей ні в кого не просила.

Детальніше — в сюжеті.

Джерело: Суспільне. Чернігів

Схожі новини

Вступив до російської 144-ї дивізії: вирок суду для жителя Чернігівщини

04 СЕРПНЯ 2026, 22:44

Вбила балістична ракета. У громадах втрати

04 СЕРПНЯ 2026, 19:19

У Прилуках у день обстрілів врятували хворого лелеку

04 СЕРПНЯ 2026, 17:28

«У багатьох напади»: як тварини в Чернігові пережили російський обстріл

04 СЕРПНЯ 2026, 16:57

Максимальне покарання за смерть 6-річної дитини: у Прилуках винесли вирок експоліцейській

04 СЕРПНЯ 2026, 16:03

Щодня продає понад 100 паляниць: жінка розповіла, яка продукція має найбільший попит

04 СЕРПНЯ 2026, 15:16

4000 га продають у громаді на Чернігівщині. Пайовиків ще не попереджали

04 СЕРПНЯ 2026, 12:50

ТОП-переглядів