У самому центрі Чернігова самоскиди засипають землею і глиною яр. Що відомо?

19 ГРУДНЯ 2025, 15:50

866

Ярмоленко Анастасія

У центрі Чернігова самоскиди засипають землею яр. Що відомо?

У центрі Чернігова самоскиди засипають землею яр. Що відомо?

У центральній частині Чернігова вже кілька днів самоскиди регулярно вивантажують партії ґрунту у яр, розташований неподалік приміського автовокзалу. 

Читачів «Часу Чернігівського» зацікавив цей факт. Тож, до редакції надійшло наступне запитання:

«По вул. Воскресенській біля автовокзалу вже тиждень авто вантажні глину вивертають в яр. Пошкоджені дерева саморослі. Що це за проєкт, хто виконує роботи і яка мета?». 

Як доказ - публікуємо фото земельних робіт. Як пишуть наші читачі, грунт схожий на відходи будівництва, приміром, під час риття котлованів чи траншей.

У центрі Чернігова самоскиди засипають землею яр. Що відомо?

У центрі Чернігова самоскиди засипають землею яр. Що відомо?

Тож, видання переадресувало це запитання до пресслужби Чернігівської міської ради. Там нас запевнили: якщо щось і відбувається на ділянці - то це точно не комунальні структури.

«За вказаною локацією — жодних робіт міськими комунальними підприємствами або на їх замовлення не виконується. Відповідно, зазначені роботи не є міським проєктом і не фінансуються з міського бюджету.

Для з’ясування обставин проведення робіт рекомендуємо звернутися безпосередньо до виконавців робіт».

Редакція спробувала зʼясувати - чи видавали структурні підрозділи ЧМР дозволи на ці роботи по Воскресенській? Відповідь була наступна: нам порадили звернутися із письмовим запитом. 

«Просимо звернутися з офіційним запитом із зазначенням точної адреси, що дасть змогу визначити, про яку земельну ділянку йдеться та у чиїй власності вона перебуває», - йдеться у відповіді прес-служби ЧМР.

«Час Чернігівський» зауважує: неодмінно скористається цією порадою. 

Також редакція звернулася по коментар до Держекоінспекції в області. Там відповіли, що скарги стосовно вивантаження ґрунту на згаданій ділянці до них не надходили.

Авторка: Євгенія Замковська

"Час Чернігівський" писав про таке: Будівництво поблизу "Деснянської правди" у Чернігові: хто будує і що кажуть у мерії

Схожі новини

Шість громад Чернігівщини створюють сучасні амбулаторні відділення: фахівці пройшли підготовку

19 ГРУДНЯ 2025, 17:21

Пряма мова

Ветеран про тих, хто каже: "ми вас туди не посилали"

19 ГРУДНЯ 2025, 16:15

У самому центрі Чернігова самоскиди засипають землею і глиною яр. Що відомо?

19 ГРУДНЯ 2025, 15:50

Жінка з Чернігівщини переїхала з прикордоння з трьома дітьми та племінником: як облаштувалися в новій громаді

19 ГРУДНЯ 2025, 14:42

Скандал із відстрілом дикого кабана на Чернігівщині: версія єгеря і відповідь мисливця

19 ГРУДНЯ 2025, 13:26

Фото

У грудні шість громад Чернігівщини отримали нові шкільні автобуси

19 ГРУДНЯ 2025, 12:06

Відомий боксер подарував супернику вишиванку

19 ГРУДНЯ 2025, 11:00

ТОП-переглядів