У російському Брянську вирішили згадати минуле і відродити… партизанський рух

22 ЛИСТОПАДА 2022, 07:27

1650

У російському Брянську вирішили згадати минуле і відродити… партизанський рух

Фото ілюстративне

Диктор прогнозу погоди і колишній кадровий військовий, а також уродженець регіону та штатний пропагандист Євген Тишковець та міністр внутрішньої політики та масових комунікацій Калузької області Олег Калугін закликали губернатора Брянщини Олександра Богомаза відродити партизанські загони у російському прикордонні, повідомляє телеграм-канал «Подслушано Клинцы».

Коментарі місцевих під дописом говорять самі за себе.

Як відомо, у роки Другої світової війни на теренах Радянського союзу партизанський рух був підвідомчим НКВС.

«Наразі створенням Центрів народного ополчення у Курській та Білгородській областях, підкреслено без участі держорганів, нібито зайнявся власник ПВК «Вагнер» Євген Пригожин», - пишуть місцеві видання, цитуючи ведучого.

Він заявив, що готовий зібрати партизанський загін у прикордонні з Україною:

Необхідно вводити на західному операційному напрямку війська та створювати 30-кілометрову буферну зону вздовж кордонів.

Тишковець у російському інформсередовищі відомий своєю критикою місцевого очільника Олександра Богомаза.

У російському Брянську вирішили згадати минуле і відродити… партизанський рух

Поки немає офіційної реакції російської влади на подібні пропозиції. Тим часом, російський диктатор володимир путін підписав закон, за яким усі росіяни, які воюють на території України у складі нелегальних бойових угруповань, прирівняні до ветеранів бойових дій, документ з'явився на офіційному інтернет-порталі правової інформації.

"Час Чернігівський" писав про роботу інших партизанів на Брянщині: Неподалік кордону з Чернігівщиною у Брянській області місцеві партизани підірвали вишку ЛЕП: є проблеми із рухом електропоїздів.

Схожі новини

Житло на Чернігівщині потроху відбудовують. У прикордонні додається

03 ЧЕРВНЯ 2025, 21:19

Вiдео

Рятують життя і душі: кращі медики Чернігівщини отримали поважні відзнаки

03 ЧЕРВНЯ 2025, 19:28

Скандальний МАФ у Ніжині приберуть

03 ЧЕРВНЯ 2025, 17:39

Мама з донькою тікали з Херсонщини з двома сумками - оселилися на Чернігівщині

03 ЧЕРВНЯ 2025, 17:04

На Чернігівщині мікроавтобус збив дитину

03 ЧЕРВНЯ 2025, 16:23

На прикордонні Чернігівщини браконьєри набили струмом 27 сомів

03 ЧЕРВНЯ 2025, 15:47

Комунальники Чернігова скаржаться - критично не вистачає робочих рук прибирати будівельне сміття, яке лишили по собі шахеди

03 ЧЕРВНЯ 2025, 14:31

ТОП-переглядів