У прикордонному селі армія рф зруйнувала будинки, церкву і дитячий садок

20 ЛИСТОПАДА 2024, 15:18

4972

Василенко Соломія

Дитсадок на прикордонні Чернігівщини після обстрілу росіян

Дитсадок на прикордонні Чернігівщини після обстрілу росіян

Два дні поспіль росіяни обстрілюють село в Новгород-Сіверській громаді. Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус. 

"Гатять з мінометів та дронів. Завдають танкових ударів. Внаслідок атаки ворога знищені два будинки, пошкоджені будівлі церкви та дитячого садочку. Інформація про постраждалих не надходила", - зазначив В'ячеслав Чаус

Поліція Новгород-Сіверського району документує наслідки ворожих атак. Слідчий поліції розслідує провадження за статтею 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни). 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

У Чернігові вперше вручили Премію імені Ганни Арсенич-Баран

28 ЧЕРВНЯ 2026, 18:10

На Чернігівщині дівчина народила 16-річною. Чекає чоловіка з війни

28 ЧЕРВНЯ 2026, 16:09

Кого нагородили до Дня Конституції з Чернігівщини: указ Президента

28 ЧЕРВНЯ 2026, 13:35

Шість-сім місяців і вже 200-кілограмова свиня: в яку ціну продають поросят

28 ЧЕРВНЯ 2026, 12:13

Вiдео

Нагороди родинам Героїв, масштабне укриття, підготовка до жнив: чим нині живе Сосницька громада

28 ЧЕРВНЯ 2026, 11:07

Троє поранених і удари по енергетиці: наслідки атак росіян по Чернігівщині за добу

28 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Вiдео

Назвали Мирославом, щоб настав мир: як в обласній дитячій лікарні виходжують дітей-«поспішайок»

28 ЧЕРВНЯ 2026, 08:54

ТОП-переглядів