У прикордонному селі армія рф зруйнувала будинки, церкву і дитячий садок

20 ЛИСТОПАДА 2024, 15:18

3268

Василенко Соломія

Дитсадок на прикордонні Чернігівщини після обстрілу росіян

Дитсадок на прикордонні Чернігівщини після обстрілу росіян

Два дні поспіль росіяни обстрілюють село в Новгород-Сіверській громаді. Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус. 

"Гатять з мінометів та дронів. Завдають танкових ударів. Внаслідок атаки ворога знищені два будинки, пошкоджені будівлі церкви та дитячого садочку. Інформація про постраждалих не надходила", - зазначив В'ячеслав Чаус

Поліція Новгород-Сіверського району документує наслідки ворожих атак. Слідчий поліції розслідує провадження за статтею 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни). 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

«Прильотів» все більше, містяни нарікають на відсутність ППО, новий покровитель Чернігова: дайджест новин

06 ЖОВТНЯ 2025, 22:02

Дронова атака на Чернігів: зруйновано приватний будинок у передмісті

06 ЖОВТНЯ 2025, 18:07

Дев’ятирічна дівчинка із Чернігівщини — у хлопчачій футбольній команді

06 ЖОВТНЯ 2025, 17:42

Зниклий безвісти захисник повертається "на щиті". Рідні рік чекали на звістку від нього

06 ЖОВТНЯ 2025, 17:10

Коли дитячий організм дає сигнал: що потрібно знати про хвороби

06 ЖОВТНЯ 2025, 17:09

Випив чарку коньяку за своє сторіччя, а в 101 пропустив. Довгожитель мешкає сам і читає по 14 книжок за місяць

06 ЖОВТНЯ 2025, 15:58

У Чернігові знову вибухи та пожежа: які наслідки

06 ЖОВТНЯ 2025, 15:08

ТОП-переглядів