У прикордонному районі Чернігівщини почав діяти спеціальний режим

05 ЛЮТОГО 2024, 23:10

3782

У прикордонному районі Чернігівщини почав діяти спеціальний прикордонний режим

У прикордонному районі Чернігівщини почав діяти спеціальний прикордонний режим

Люди, які проживають у прикордонні, або мають тут бізнес, повинні отримати спецдозволи. А власникам деяких земельних ділянок заборонять ними користуватися. Такий режим діятиме у 5-кілометровій зоні біля кордону  Чернігівщини з рф. 

Так, Сергій Чорний, в.о. голови Корюківської РДА, провів робочу нараду з прикордонниками, представниками територіальних центрів комплектування та місцевого самоврядування з питань мобілізації і введення спеціального прикордонного режиму. 

Що таке спеціальний прикордонний режим:

  • люди, які мешкають у 5-кілометровій близькості до ворожого кордону, мають отримати дозвіл на право проживання;
  • представники бізнесу, який працює у 5-кілометровій зоні, мають отримати дозвіл у прикордонної служби на здійснення підприємницької діяльності;
  • власникам земельних ділянок, які знаходяться у 2-кілометровій зоні від кордону, забороняється користуватися землею. Такі території будуть укріплювати і фортифікувати.

Окрім того, у Корюківській РВА розглянули питання мобілізації, зокрема функціонування робочих груп з оповіщення.

Джерело: Корюківська РВА

"Час Чернігівський" писав про таке: Прикордоння Чернігівщини: як допомагають людям, які тікають від російських обстрілів і обмеження для 5-кілометрової зони

Схожі новини

Зеленський прокоментував можливість наступу рф на Чернігівщину й Київщину

25 СЕРПНЯ 2026, 08:44

Подвійний удар по Корюківському району: поранені люди, руйнування

25 СЕРПНЯ 2026, 00:21

Вiдео

Врятувати школу: у селі на Чернігівщині громада шукала родини з дітьми

24 СЕРПНЯ 2026, 21:36

Як баранити кашу: чоловік з Чернігівщини розповів про козацький рецепт

24 СЕРПНЯ 2026, 19:14

Фото

Міністр Безгін на Чернігівщині: про що говорив з прикордонними громадами та хто підписав стяг

24 СЕРПНЯ 2026, 18:17

Із футбольним полем допоміг відомий боксер: у Чернігові перший матч зіграли в День Незалежності

24 СЕРПНЯ 2026, 17:14

«Розминулася з прильотом на 10 хвилин»: чернігівка показала стан своєї квартири після удару дрона по багатоповерхівці

24 СЕРПНЯ 2026, 16:12

ТОП-переглядів