У прикордонній амбулаторії та на станції швидкої встановлюють сонячні панелі

27 ГРУДНЯ 2024, 10:17

797

Ярмоленко Анастасія

У прикордонній амбулаторії та на станції швидкої встановлюють сонячну станцію

У прикордонній амбулаторії та на станції швидкої встановлюють сонячну станцію

На прикордонні - хороші новини. Як повідомив голова Семенівської громади Сергій Деденко, разом з Благодійним фондом "Фортечний" та міжнародною недержавною організацією "Electriciens sans frontières" в Жадівській амбулаторії на фінішній прямій реалізація проєкту альтернативного електропостачання.

«Сонячна станція на 12 кВт дасть змогу забезпечити електроенергією і саму медичну амбулаторію, і станцію швидкої допомоги, яка зараз базується в селі  Жадове», - зазначив голова на своїй сторінці у соцмережах.

Раніше, ще в листопаді БФ «Фортечний» передавав на Чернігівщину гуманітарну допомогу у вигляді конвекторів, обігрівачів та тепловентиляторів для лікарень, центрів реабілітації та освітніх закладів. 

Використання обігрівальних приладів у таких закладах сприяє забезпеченню належних умов для навчання, лікування та реабілітації, створюючи комфортний та безпечний простір для дітей, пацієнтів і персоналу. 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Фото

Книга року: як пройшло вручення премії і чи читають чернігівці книжки

30 ТРАВНЯ 2025, 20:57

На смітнику в Чернігові знайшли новонароджену дитину: інформація не підтвердилась

30 ТРАВНЯ 2025, 20:41

У громаді приберуть останки більшовиків з-під стін сільського будинку культури

30 ТРАВНЯ 2025, 18:24

Жінка на Чернігівщині назбирала повні пакети «поляків»

30 ТРАВНЯ 2025, 17:24

У Чернігові жінка раділа смертям українських військових. Державний прапор називала ганчіркою

30 ТРАВНЯ 2025, 16:02

П'яний водій на Київському шосе намагався відкупитися від патрульних

30 ТРАВНЯ 2025, 14:48

Камалія про своє тіло та хворобу: «Щодня буквально долаю кілометри, аби залишитися собою»

30 ТРАВНЯ 2025, 14:47

ТОП-переглядів