У Новій Басані Уряд планує зробити новенький ЦНАП

31 СЕРПНЯ 2023, 08:27

1640

Кабінет Міністрів України 29 серпня, ухвалив рішення про перерозподіл з державного бюджету субвенцій між громадами на 1,7 млрд грн. У переліку є й чернігівські. Зокрема, Новобасанська громада.

Як інформує Міністерство інфраструктури України, кошти будуть спрямовані на 70 проєктів. З них 26 проєктів знаходяться на завершальному етапі. Ще 44 відібрані робочою групою під час конкурсу, який завершився в червні 2023.

Проєкти будуть фінансуватися за кошти Європейського інвестиційного банку у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Нові проєкти розташовані в 19 областях. Серед них – 17 об’єктів освіти, 8 закладів охорони здоров’я, 10 ЦНАП, 3 об’єкти водопостачання та водовідведення, 2 житлових будівлі для внутрішньо переміщених осіб тощо.

Зокрема, будуть реалізовані такі проєкти:

  • облаштування відділення інтенсивної терапії та трансплантації - сепарації клітин крові міської клінічної лікарні №4 в м. Дніпро;
  • капітальний ремонт водопровідної мережі в Первомайському районі Миколаївської області;
  • будівництво Обласного центру екстреної медичної допомоги у м. Черкаси;
  • капітальний ремонт будівлі для розміщення ВПО у Кропивницькому районі Кіровоградської області;
  • реконструкція будівлі для розміщення ЦНАП в селищі Нова Басань Чернігівської області та інші.

«Час Чернігівський» поцікавився подробицями майбутнього проєкту у Новій Басані. Як коментує Мирослав Величко, головний спеціаліст з питань розвитку інфраструктури та розробки інвестиційних відділу архітектури, на прикметі для облаштування майбутнього ЦНАПу є підходяща будівля, вона доволі стара, там колись розміщувалася лікарня, однак під час окупації громади її частково пошкодили, проте місцева влада плекає надію реконструювати споруду.

«Кошторис реконструкції 9,6 млн грн. Що по будівлі? Вибиті частково вікна, пошкоджений дах і стіни внаслідок окупації», - прокоментував Мирослав Величко.

"Час Чернігівський" писав про таке: Очільницю ЦНАПу на Чернігівщині підозрюють у заробітках на ухилянтах 4 млн грн

Схожі новини

Вiдео

Небезпечна багатогодинна спецоперація: як чернігівські піротехніки знешкодили «Кинджал»

03 ГРУДНЯ 2025, 18:37

Про головне

Брижинський розкритикував проект бюджету-2026, підготовлений міськрадою: що про це думають депутати?

03 ГРУДНЯ 2025, 17:55

"10-кілометрова зона покрита на 100%": скільки жителів Чернігівщини отримали допомогу на дрова

03 ГРУДНЯ 2025, 16:22

Вiдео

Прикордонники провели операцію на Брянщині: подробиці та відео

03 ГРУДНЯ 2025, 15:55

Доплати лікарям і акцент на автономності: як працює медзаклад на прикордонні

03 ГРУДНЯ 2025, 15:43

За півтори хвилини в Авдіївці впали два шахеди. У магазині загинула продавчиня

03 ГРУДНЯ 2025, 14:44

Тетяна Саченко знайшла браслет з написом «Мама»

03 ГРУДНЯ 2025, 13:47

ТОП-переглядів