У Ніжині поховали бійця, який загинув біля Соледару

23 ЛЮТОГО 2023, 06:14

3134

У Ніжині поховали бійця, який загинув біля Соледару

Олексій Котляр

22 лютого на Чернігівщині попрощалися з земляком, який загинув у бою за Незалежність України. Олексій Котляр загинув на Донеччині, попрощались із Героєм у Ніжині.

Старший солдат Олексій Котляр народився 30 березня 1985 року в Ніжині. Тут ріс, навчався та у 2000 році закінчив неповну середню школу №11. Протягом 2004-2006 років працював вантажником у ТОВ «Ашер».

У 2003 році чоловік з червоним дипломом закінчив Ніжинський професійний ліцей побуту та сервісу, де опанував професію слюсаря-ремонтника. З 2012 році почав працювати за фахом в Інституті нейрохірургії ім. академіка А.П.Ромоданова.

Після подій лютого 2022 року чоловік вирішив стати до лав оборонців Батьківщини, тож у березні долучився до військової частини А7329, у складі якої обороняв рідну Чернігівщину, а після - східні кордони держави.

30 грудня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання в районі Соледара на Донеччині Олексій Котляр загинув.

Попрощалися з воїном у Ніжині, поховали його на місцевому кладовищі. Вдома у нього залишились дружина та двоє дітей: син Євгеній та донька Дар‘я.

У Ніжині поховали бійця, який загинув біля Соледару

У Ніжині поховали бійця, який загинув біля Соледару

У Ніжині поховали бійця, який загинув біля Соледару

У Ніжині поховали бійця, який загинув біля Соледару

"Час Чернігівський" писав, як у Чернігівській ОВА вручили ордени «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) військовим та цивільним. Також ми писали про загиблих Героїв: Врятував трьох побратимів: у Вертіївській громаді поховали загиблого бійця.

Джерело: Чернігівський ОТЦК та СП у Фейсбуці 

Схожі новини

Про неї писали всі ЗМІ України: Зеленський нагородив матір загиблого бійця з Чернігівщини

28 ЧЕРВНЯ 2025, 16:48

Перша в історії очільниця британської розвідки має діда з темним минулим з Чернігівщини

28 ЧЕРВНЯ 2025, 14:00

Щоб птиця черешню не клювала — натягнули сітку

28 ЧЕРВНЯ 2025, 13:52

Інтерв’ю

Жирохов: неясно де 100 тисяч російських вояків; літній наступ ворога; загроза Чернігівщині реальна?

28 ЧЕРВНЯ 2025, 12:36

Фото

"Мунварта" Чернігова почала демонтувати тумби й клумби на внутрішньодворових проїздах

28 ЧЕРВНЯ 2025, 11:35

На Чернігівщині відкрили 701 справу на ухилянтів. "Рекорсмен" отримав 8 приписів до суду

28 ЧЕРВНЯ 2025, 09:50

Ворожі обстріли із FPV-дронів та мінометів: ситуація у прикордонні Чернігівщини на ранок 28 червня

28 ЧЕРВНЯ 2025, 08:33

ТОП-переглядів