У неділю росіяни обстрілювали Чернігівський та Новгород-Сіверський райони

08 СЕРПНЯ 2022, 08:20

1944

За останню добу російська армія двічі обстріляли прикордонні громади Чернігівської області.

У неділю, 7 серпня, зафіксовано 8 вибухів («приходів») біля села Миколаївка (Семенівська громада Новгород-Сіверського району). Ймовірно обстріл вівся зі ствольної артилерії.

Також вдень майже 10 вибухів фіксували біля села Сеньківка (Городнянська громада Чернігівського району). Обстріл вівся із міномету.

Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

Читати також: Як живе прикордоння? Сьогодні розповідаємо про Корюківську громаду

Схожі новини

Спецпроект

Було, стало… і знов руїни : на Чернігівщині ліцей розбомбили двічі

28 ЧЕРВНЯ 2026, 13:00

Два роки не з'являвся на службі і публікував скандальні відео: на Чернігівщині засудили військового

26 ЧЕРВНЯ 2026, 12:09

Компанія покійного Яковишина демонструє суттєве падіння дохідності

26 ЧЕРВНЯ 2026, 10:55

Велика мережа передумала закриватися? У компанії пояснили ситуацію

26 ЧЕРВНЯ 2026, 09:41

Атака на Новгород-Сіверський район: житло та енергетика

26 ЧЕРВНЯ 2026, 08:37

Росіяни ударили по двом АЗС: поблизу Чернігова та в Корюківці

25 ЧЕРВНЯ 2026, 20:07

Пряма мова

Удари по Москві і блокада Криму: воєнний оглядач про успіхи ЗСУ

25 ЧЕРВНЯ 2026, 19:51

ТОП-переглядів