Увесь прибуток від продажу мережа мультимаркетів Аврора обіцяє спрямувати на підтримку Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського, у фондах якого і зберігається старовинний оригінал.
«Спільний проєкт «Аврори», Ukraine WOW та Чернігівського історичного музею спрямований на підтримку культури, щоб показати, що історія має жити не лише в підручниках, а й у серцях. Копія історичної реліквії нагадує про силу та волю українського духу. І відтепер символ незламності доступний кожному», - наголошується у стейтменті компанії.
У грудні 2024-го перед боєм боксера з чернігівським корінням Олександра Усика з британцем Тайсоном Фʼюрі мережа мультимаркетів «Аврора» та громадська організація Ukraine WOW ініціювали масштабний проєкт, присвячений популяризації української культури та підтримці музейної діяльності. Його місія — нагадати українцям: вітчизняна історія варта того, щоб її пам’ятали, зберігали і поширювали.
Сувенірна шабля вироблена з дерева як копія легендарної зброї Івана Мазепи, яка сьогодні зберігається у Чернігівському історичному музеї. На клинку — позолочене зображення Богородиці, ангелів, візерунки, притаманні козацькій епосі. Усі декоративні елементи, гравіювання й форма максимально наближені до оригінальної шаблі. Коштує сувенір небагато - 199 грн. Замовити можна і на сайті мультимаркету.
Іграшкову шаблю на замовлення мережі «Аврора» виготовляє харківська компанія ТМ «Сувенір-Декор». Попри складні умови підприємство продовжує працювати.
«Ми завжди розглядаємо спочатку українського виробника. Якщо розуміємо, що певний продукт просто неможливо зробити в Україні, тільки тоді переходимо на імпорт», — зазначає маркетинг-директор компанії Роман Сівковський.
Роман Сівковський
Придбавши сувенір, кожен може долучитись до великої справи: 100% прибутку «Аврора» спрямує на підтримку Чернігівського історичного музею.
Є і перші відгуки на покупку.
Олег:
- Отримав сьогодні дерев'яну шаблю Мазепи, передзамовлення на яку робив у кінці грудня минулого року. Дуже задоволений придбанням, адже замовляв практично наосліп, на той час фото оригіналу не було, її навіть ще не виготовили. Та шабля виявилась неймовірно красива. Дякую всім, хто долучився до цього проекту. Шаблю Мазепи планую використовувати як прикрасу на стіні.
Шабля виявилась більша, ніж уявляв, та це жирний плюс " + ".
"Час Чернігівський" писав про таке: