У громаді втрати: один захисник рік тому загинув на Луганщині, другий - у червні 2025 на Сумщині

09 ВЕРЕСНЯ 2025, 11:18

3333

Володимир Трофимчук та Юрій Орел, загиблі бійці з Чернігівщини

Володимир Трофимчук та Юрій Орел, загиблі бійці з Чернігівщини

Ідентифікували тіло полеглого чернігівця - військового Володимира Трофимчука. Портал UA Losses повідомляє, що захисник загинув у Сватівському районі на Луганщині торік. 

Новобілоуська сільська рада також додає: з 26 липня 2024 військовий вважався зниклим безвісти, але стало відомо, що він загинув, захищаючи волю, незалежність і територіальну цілісність України.

Ймовірно, тіло військового повернули додому під час одного з останніх обмінів. 

Володимир Трофимчук - житель села Кувечичі, народився 27 липня 2000 року. Де саме він воював і яку мав військову спеціальність - не повідомляється. 

«Висловлюємо глибокі співчуття рідним, близьким, бойовим побратимам полеглого воїна та розділяємо їхній біль втрати. Володимир став ще одним Янголом-охоронцем Небесного війська для України. Світла та вічна пам’ять загиблому Герою-земляку!». 

Поховають військового у рідній громаді 9 вересня. Відспівування - у Катерининській церкві у Чернігові. 

* * * 

Ще раніше 6 вересня Новобілоуська сільська територіальна громада попрощалася ще з одним захисником - мешканцем села Старий Білоус — Юрієм Орлом. 

Юрій народився в селі Пакуль Чернігівського району 22 листопада 1986. Проживав у Чернігові, навчався у Чернігівській загальноосвітній школі №12. А з 2010 року жив у Старому Білоусі. Працював у мережі магазинів «Віват, канцелярія!». 

16 травня 2022 був мобілізований та проходив службу зв’язківцем у Чернігівській військовій частині. Із червня по вересень 2024-го воював у Торецьку. Загинув при виконанні бойового завдання 9 червня 2025 в селі Садки Сумського району  Сумської області. Юрію назавжди лишилося 38 років. 

«Вічна пам’ять та шана Герою України! 🙏Вічна слава його подвигу в ім’я Батьківщини! 🇺🇦Щирі співчуття рідним та близьким воїна, який віддав своє життя за рідну землю», - висловили співчуття рідним у Новобілоуській сільській раді.

Поховали військового у Старому Білоусі. 

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Відключення електрики повертаються, але не для всіх: графіки по Чернігівщині на 3 квітня

03 КВІТНЯ 2026, 08:32

На Чернігівщині російський дрон поцілив у багатоповерхівку

03 КВІТНЯ 2026, 07:52

Вiдео

Від будинку лишився димохід: як чернігівська родина з нуля відбудовує знищене ворогом житло

02 КВІТНЯ 2026, 21:15

Він на фронті, а вона плете з ротанга: щоб менше переживати

02 КВІТНЯ 2026, 18:58

Захисника, який загинув на блокпості під Черніговом, поховали біля свата

02 КВІТНЯ 2026, 17:03

На Чернігівщині підключать 20 когенераційних установок: скільки грошей виділив уряд

02 КВІТНЯ 2026, 16:23

Наслідки удару балістикою по Чернігову: що відомо натепер

02 КВІТНЯ 2026, 16:00

ТОП-переглядів