У громаді відкрили інтерактивний меморіальний комплекс, присвячений пам'яті захисників

24 СІЧНЯ 2025, 15:38

1429

Василенко Соломія

До Дня Соборності України в Прилуках відкрили меморіальний комплекс

До Дня Соборності України в Прилуках відкрили меморіальний комплекс. 

Це місце берегтиме пам'ять про полеглих захисників та захисниць. Меморіальний комплекс «Нескорена Прилуччина» знаходиться в приміщенні райдержадміністрації. 

Його відкриття стало можливим завдяки підтримці громад району, благодійників, меценатів та небайдужих громадян. 

Ідея створення належить начальнику Прилуцької РВА Володимиру Чернову. Меморіал створений з трьох блоків. 

"Нескорена Прилуччина" - це згадка про перші і найтяжчі бої, про підрозділи, які стали на захист України. Тут представлена відповідна військова атрибутика. 

Наступна експозиція  - "Зруйнована весна 2022". Вона демонструє страшні наслідки перебування рашистів на території Прилуччини. А також - руйнування і втрати серед цивільних через агресію росіян.  

Третя експозиція включає інтерактивний комплекс, де збережена інформація про загиблих героїв Прилуччини. 

Джерело:: ТІМ, Приоуцька РВА

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Пересів із авто на мотоцикл: скільки економить

18 КВІТНЯ 2026, 13:14

«Тут не сквозонеш»: соліст Ансамблю ЗСУ показав, як допомагає батькам на городі

18 КВІТНЯ 2026, 11:34

У Чернігові прокурор отримав дисциплінарку через те, що мав інвалідність

18 КВІТНЯ 2026, 09:49

Атака на Чернігівщину: росіяни били по енергообʼєкту

18 КВІТНЯ 2026, 07:12

Фото

Як ремонтували дороги на Чернігівщині: служба відновлення відзвітувала за тиждень

17 КВІТНЯ 2026, 20:14

Вiдео

Прихистили переселенців, виділяють гроші на безпеку та відбудову: як громадам Чернігівщини допомагають партнери

17 КВІТНЯ 2026, 18:44

На Сумщині відкрили памʼятну дошку чернігівцю, який не повернувся з евакуації побратима

17 КВІТНЯ 2026, 17:19

ТОП-переглядів