У громаді на Чернігівщині водій BMW збив дитину

20 БЕРЕЗНЯ 2023, 09:38

2309

У громаді на Чернігівщині водій BMW збив дитину

Фото ілюстративне

У Прилуках на перехресті вулиць Київська-Садова водій автомобіля "BMW 520I" скоїв наїзд на неповнолітнього пішохода. Подія сталася 17 березня о 18 год. 31 хв. Цю новину повідомив Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.

В результаті ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження та доставлений до приймального відділення Прилуцької ЦМЛ.

"Час Чернігівський" писав про ДТП:

Схожі новини

Пряма мова

Не гірші, а інші: педагоги про нове покоління школярів

21 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Юлія Ткач проводить у громаді марафони зі схуднення

21 ЧЕРВНЯ 2026, 18:08

Загинув 23-річним, а його батько зник безвісти. У громадах втрати

21 ЧЕРВНЯ 2026, 14:58

Шість питань про тиск до кардіолога

21 ЧЕРВНЯ 2026, 13:40

Два удари за три хвилини: росіяни знову били по місту на Чернігівщині

21 ЧЕРВНЯ 2026, 11:36

Усім кутком збігались сусіди, щоб допомогти завести мотокосу Світлані Василенко

21 ЧЕРВНЯ 2026, 10:28

Фото

У сільській школі ремонтують укриття: без бюджетних грошей

21 ЧЕРВНЯ 2026, 09:31

ТОП-переглядів