У Гомелі вчительці з Чернігова ампутували ноги – її поранило гранатою

13 ТРАВНЯ 2022, 08:07

116791

У Гомелі вчительці з Чернігова ампутували ноги – її поранило гранатою

Олена Лутченко

У гомельській лікарні перебуває 45-річна вчителька із Чернігова з ампутованими ногами. Коли росія напала на Україну і почала обстрілювати обласний центр, Олена Лутченко, учитель хімії та біології чернігівського ліцею (за попередньою інформацією - все ж таки жінка викладала у школі #17), поїхала до дачного селища. Там там потрапила під обстріл, отримавши поранення гранатою.

Чомусь Олену евакуювали до Гомеля, де медикам довелося ампутувати ноги, повідомляє білоруський опозиційний сайт Гомельскі Флагшток.

Олена мріє про протезування та повернення до нормального життя, але в Білорусі це дуже дорого та довго, кажуть волонтери. Тому вони хочуть допомогти Олені потрапити до Італії та відкрили благодійний рахунок для збору допомоги.

Олена відкрила аккаунт у Instagram для зв'язку з тими, хто бажає допомогти. Її особистий телефон відібрали під час перетину кордону білорусі, тому Олена користується телефоном волонтерів і не завжди може бути на зв'язку.

Схожі новини

Вiдео

«Дискурс ще формується»: як Україна вчиться пам’ятати війну

29 ТРАВНЯ 2026, 20:14

Вiдео

Чернігівські кікбоксери тріумфували у Німеччині: 10 золотих, 9 срібних і 6 бронзових медалей

29 ТРАВНЯ 2026, 19:54

Знову заговорили про загрози з Білорусі. Що кажуть військові?

29 ТРАВНЯ 2026, 17:30

Стало відомо, де поховали закатованого в полоні бійця, якого громада записала в зрадники

29 ТРАВНЯ 2026, 16:41

На випадок блекаутів Чернігівщина докупить блочно-модульні котельні

29 ТРАВНЯ 2026, 14:52

Вiдео

Унікальну 300-річну будівлю у Чернігові хочуть дослідити, зберегти і реставрувати

29 ТРАВНЯ 2026, 14:18

На Чернігівщині через дешеву вартість ріллі активно скуповують землі

29 ТРАВНЯ 2026, 13:48

ТОП-переглядів