У Чернігові затримали браконьєрів – тягали сітками рибу із Стрижня

09 БЕРЕЗНЯ 2023, 11:05

3365

У Чернігові затримали браконьєрів – тягали сітками рибу із Стрижня

Фото ілюстративне

Вчора вдень на вулиці Героїв Чорнобиля екіпаж роти тактико-оперативного реагування патрульної поліції звернув увагу на двох громадян. Чоловіки, стоячи на берегу річки Стрижень, кидали у воду сітку та за деякий час її витягували. Помітивши поліцейський автомобіль, невідомі поспіхом зібралися та пішли у напрямку приватного сектору.

ТОРівці виявили громадян на сусідній вулиці. Невідомими виявилися двоє чернігівців, одному з них 32 роки, іншому — 28.

Під час поверхневої перевірки охоронці порядку виявили кастингову риболовну сітку та близько трьох десятків живої риби. На місце викликали слідчо-оперативну групу та представника водної поліції.

Громадяни не заперечували, що знали про те, що лов риби сітками заборонений.

За попередніми підрахунками, завдана шкода рибному господарству оцінюється у понад 45 000 гривень. Перевірка триває, з’ясовуються всі обставини.

"Час Чернігівський" писав про те, як вирішували проблему загибелі риби у Чернігові: Обласний екологічний штаб досліджував чому у Стрижні масово гине риба

Джерло: Патрульна поліція Чернігівської області

Схожі новини

Вiдео

На заході мають бачити, як важко живуть люди на прикордонні: на Чернігівщині зустрілися представники громад

23 ЛИПНЯ 2026, 19:10

Породиста: півторамісячна теличка втекла від м’ясника і ховалась на базі відпочинку

23 ЛИПНЯ 2026, 18:08

Як зберігати страви теплими після приготування

23 ЛИПНЯ 2026, 17:14

Чоловік із Чернігівщини косить траву за гроші: скільки бере за роботу

23 ЛИПНЯ 2026, 17:08

Губернатор перевірив готовність військових на прикордонні Чернігівщини: що відомо

23 ЛИПНЯ 2026, 16:09

"Подекуди заважає безпекова ситуація": на Чернігівщині жнивують у чотирьох районах

23 ЛИПНЯ 2026, 14:52

Два роки тому загинув на Луганщині - додому повернувся полеглий нацгвардієць

23 ЛИПНЯ 2026, 13:37

ТОП-переглядів