У Чернігові вводять комендантську годину: що варто знати

24 ЛЮТОГО 2022, 18:19

6196

У Чернігові вводять комендантську годину: що варто знати

Фото із відкритих джерел

У Чернігові та по всій області встановлено комендантську годину. Про це повідомив голова Чернігівської ОДА В'ячеслав Чаус.

Зараз своїм розпорядженням я  встановлюю комендантську годину на території усієї області з 21:00 до 06:00.
Це необхідний захід, вважаю тільки так ми можемо вберегтися від провокацій, які можливо будуть застосовуватися нашим ворогом. Зберегти життя і здоров'я наших мешканців. 

У Чернігові вводять комендантську годину: що варто знати

Роз'яснення

Якщо людина в заборонений час — протягом комендантської години знаходиться на вулиці, то комендантський патруль має право затримати дану особу і перевірити у неї наявність документів, які б давали право їй на таке перебування на вулиці чи підтвердити обставину про відсутність таких документів у даної особи, а також встановити причину порушення комендантської години.

В разі потреби, комендантський патруль наділений правом проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла затриманих громадян.

При навмисному опору з боку затриманої особи виконати законні вимоги комендантського патруля до такої особи може бути застосована фізична сила чи вогнепальна зброя.

При встановленні правових підстав порушення режиму встановленої комендантської години, дана особа може бути затримана і доставлена до відповідного пункту перевірки (військова комендатура, орган поліції) для оформлення по факту порушення відповідних документів та можливого притягнення даної особи до юридичної відповідальності (штраф, арешт) на підставі рішення відповідного органу чи суду.

Схожі новини

Вiдео

Взимку не працював, але зараз відновився: як іде власна справа оборонця Чернігова

05 КВІТНЯ 2026, 21:30

«Їсточки собі зварю і ще комусь»: бабуся з Чернігівщини запрошує до себе переселенців

05 КВІТНЯ 2026, 18:46

Фото

Потрощені будинки: в громаді на Чернігівщині показали наслідки прильоту "гераней"

05 КВІТНЯ 2026, 16:10

У бойову машину влучив дрон «ланцет». У громадах Чернігівщини втрати

05 КВІТНЯ 2026, 14:50

Важка зима: пасічники з Чернігівщини кажут про загибель бджіл

05 КВІТНЯ 2026, 13:07

Сидітиме шість років: чоловік з Чернігівщини відправляв на зону наркотики в цукерках

05 КВІТНЯ 2026, 11:56

Летіли гуси і шахеди. Два вибухнули в селі на Чернігівщині

05 КВІТНЯ 2026, 09:18

ТОП-переглядів