У Чернігові помолилися за загиблих в Україні дітей

02 ЧЕРВНЯ 2023, 21:25

1941

Майже 500 дітей вже загинуло в Україні через жорстоку агресію рф. 22 дитини на Чернігівщині стали жертвами терору ворожих військ. У Міжнародний день захисту дітей у Чернігові помолилися за кожного з них. І робили це не тільки дорослі, а перш за все діти різного віку. Ініціатори - платформа "Меморіал".

"Згадати і помолитися і за янгелів, які на небі, і за всіх дітей в Україні. Виставки показує ступінь глибини болю народу", - каже Оксана Тунік-Фриз, співорганізаторка заходу.

Українські військові кажуть, їх обов’язок – оберігати і захищати  дітей. Наші воїни робитимуть все, аби повернути малечі безтурботне дитинство.

"Ми, військові, ми їх захищаємо. Побажати їм мирного небо, побачити нашу перемогу, а вона скоро буде, бути щасливими. Пам’ятайте тих, кого нема з вами", - каже Олександр Василенко, воїн ЗСУ.

На виставці «Втрачене дитинство» представили 23 історії загиблих українських дітей. Серед них були і маленькі чернігівці, життя яких обірвали ворожі снаряди та ракети.

"Час Чернігівський" писав про дітей на Чернігівщині: 

Схожі новини

Поліціянтка, яка збила 6-річну Алісу, сидітиме в СІЗО: що казали прокурор та адвокати

21 ЛЮТОГО 2026, 20:02

Вiдео

Допомогли чотири країни: в ліцеї на Чернігівщині відремонтували укриття

21 ЛЮТОГО 2026, 17:02

У Носівці попрощалися з рятувальником, який загинув на складах «Рошену»

21 ЛЮТОГО 2026, 15:17

"Це політичне замовлення": староста про підозру за «вкрадений» трактор

21 ЛЮТОГО 2026, 14:17

На Чернігівщині звільнили суддю: причина

21 ЛЮТОГО 2026, 12:14

Фото

У вогні загинула дитина, інша в лікарні: подробиці пожежі на Чернігівщині

21 ЛЮТОГО 2026, 10:29

«Подекуди до 45 см»: сніг у громаді чистили всім селом

21 ЛЮТОГО 2026, 09:12

ТОП-переглядів