У Чернігові подорожчало харчування для школярів та вихованців садків

07 ЛЮТОГО 2022, 18:06

1787

У Чернігові подорожчало харчування для школярів та вихованців садків

Шкільна їдальня. Фото: Час Чернігівський

З 7 лютого підвищилась плата за харчування дітей. Відповідну угоду вартістю 21 мільйон 283 тисяч 377 гривень уклало Управління освіти Чернігівської міської ради з КП «Шкільне». Про це повідомляє Суспільне Чернігів, інформує «Час Чернігівський».

Вартість харчування для учнів початкової школи становитиме 33 гривні ( 23 – гроші батьків , 10 – кошти міського бюджету). Для групи подовженого дня – 34 гривні. Стільки ж платитимуть за учнів 5-11 класів.

Для дошкільнят – ціна залежатиме від віку від 32 до 35 гривень. Чверть від цієї суми оплачуватимуть з міського бюджету.

Такі ціни, як і сама угода, діятимуть до кінця року.

Схожі новини

Картоплю на Чернігівщині приймають азербайджанці: почім

26 ЧЕРВНЯ 2026, 16:41

За п'ять днів після дня народження від FPV-дрона загинув молодий військовий

26 ЧЕРВНЯ 2026, 15:25

Суд змусив Одеську митницю повернути понад 1 млн грн «зайвого» мита семенівській агрокомпанії

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:52

Спецпроект

Було, стало… і знов руїни : на Чернігівщині ліцей розбомбили двічі

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:00

Два роки не з'являвся на службі і публікував скандальні відео: на Чернігівщині засудили військового

26 ЧЕРВНЯ 2026, 12:09

Компанія покійного Яковишина демонструє суттєве падіння дохідності

26 ЧЕРВНЯ 2026, 10:55

Велика мережа передумала закриватися? У компанії пояснили ситуацію

26 ЧЕРВНЯ 2026, 09:41

ТОП-переглядів