У Чернігові подорожчало харчування для школярів та вихованців садків

07 ЛЮТОГО 2022, 18:06

1784

У Чернігові подорожчало харчування для школярів та вихованців садків

Шкільна їдальня. Фото: Час Чернігівський

З 7 лютого підвищилась плата за харчування дітей. Відповідну угоду вартістю 21 мільйон 283 тисяч 377 гривень уклало Управління освіти Чернігівської міської ради з КП «Шкільне». Про це повідомляє Суспільне Чернігів, інформує «Час Чернігівський».

Вартість харчування для учнів початкової школи становитиме 33 гривні ( 23 – гроші батьків , 10 – кошти міського бюджету). Для групи подовженого дня – 34 гривні. Стільки ж платитимуть за учнів 5-11 класів.

Для дошкільнят – ціна залежатиме від віку від 32 до 35 гривень. Чверть від цієї суми оплачуватимуть з міського бюджету.

Такі ціни, як і сама угода, діятимуть до кінця року.

Схожі новини

Не стало відомої науковиці: її здоровʼя підірвала блокада Чернігова

23 ЧЕРВНЯ 2026, 10:43

"Батя" на щиті: громада прощатиметься з "людиною-легендою" та батьком трьох доньок

23 ЧЕРВНЯ 2026, 09:21

У громаді попередили, що самовільне підвищення плати за проїзд в автобусі перевізником - незаконне

23 ЧЕРВНЯ 2026, 08:44

Росіяни двічі поцілили в енергообʼєкт: дві громади на Чернігівщині без електрики

22 ЧЕРВНЯ 2026, 21:37

Вiдео

В Канаді повірили і оцінили: на Чернігівщині завершують ремонт особливих укриттів

22 ЧЕРВНЯ 2026, 18:58

Чернігівщина у групі ризику: Зеленський поставив Лукашенку ультиматум через ретранслятори

22 ЧЕРВНЯ 2026, 17:28

У селі ремонтують дорогу за кошти аграріїв

22 ЧЕРВНЯ 2026, 16:46

ТОП-переглядів