У Чернігові подорожчало харчування для школярів та вихованців садків

07 ЛЮТОГО 2022, 18:06

1790

У Чернігові подорожчало харчування для школярів та вихованців садків

Шкільна їдальня. Фото: Час Чернігівський

З 7 лютого підвищилась плата за харчування дітей. Відповідну угоду вартістю 21 мільйон 283 тисяч 377 гривень уклало Управління освіти Чернігівської міської ради з КП «Шкільне». Про це повідомляє Суспільне Чернігів, інформує «Час Чернігівський».

Вартість харчування для учнів початкової школи становитиме 33 гривні ( 23 – гроші батьків , 10 – кошти міського бюджету). Для групи подовженого дня – 34 гривні. Стільки ж платитимуть за учнів 5-11 класів.

Для дошкільнят – ціна залежатиме від віку від 32 до 35 гривень. Чверть від цієї суми оплачуватимуть з міського бюджету.

Такі ціни, як і сама угода, діятимуть до кінця року.

Схожі новини

У Чернігові вперше вручили Премію імені Ганни Арсенич-Баран

28 ЧЕРВНЯ 2026, 18:10

На Чернігівщині дівчина народила 16-річною. Чекає чоловіка з війни

28 ЧЕРВНЯ 2026, 16:09

Кого нагородили до Дня Конституції з Чернігівщини: указ Президента

28 ЧЕРВНЯ 2026, 13:35

Шість-сім місяців і вже 200-кілограмова свиня: в яку ціну продають поросят

28 ЧЕРВНЯ 2026, 12:13

Вiдео

Нагороди родинам Героїв, масштабне укриття, підготовка до жнив: чим нині живе Сосницька громада

28 ЧЕРВНЯ 2026, 11:07

Троє поранених і удари по енергетиці: наслідки атак росіян по Чернігівщині за добу

28 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Вiдео

Назвали Мирославом, щоб настав мир: як в обласній дитячій лікарні виходжують дітей-«поспішайок»

28 ЧЕРВНЯ 2026, 08:54

ТОП-переглядів