У Чернігові подорожчало харчування для школярів та вихованців садків

07 ЛЮТОГО 2022, 18:06

1786

У Чернігові подорожчало харчування для школярів та вихованців садків

Шкільна їдальня. Фото: Час Чернігівський

З 7 лютого підвищилась плата за харчування дітей. Відповідну угоду вартістю 21 мільйон 283 тисяч 377 гривень уклало Управління освіти Чернігівської міської ради з КП «Шкільне». Про це повідомляє Суспільне Чернігів, інформує «Час Чернігівський».

Вартість харчування для учнів початкової школи становитиме 33 гривні ( 23 – гроші батьків , 10 – кошти міського бюджету). Для групи подовженого дня – 34 гривні. Стільки ж платитимуть за учнів 5-11 класів.

Для дошкільнят – ціна залежатиме від віку від 32 до 35 гривень. Чверть від цієї суми оплачуватимуть з міського бюджету.

Такі ціни, як і сама угода, діятимуть до кінця року.

Схожі новини

Фото

Напередодні Дня Конституції жителі Чернігівщини отримали державні відзнаки: хто у списку

25 ЧЕРВНЯ 2026, 13:56

Чоловік із Чернігівщини у 66 років знайшов нову роботу: де тепер працює

25 ЧЕРВНЯ 2026, 12:33

Фото

СБУ викрила трьох жителів Чернігівщини, які підтримували російське вторгнення

25 ЧЕРВНЯ 2026, 11:30

Блогер показав занедбану автостанцію в центрі громади: що буде з будівлею

25 ЧЕРВНЯ 2026, 10:53

Зеленський заявив, що Лукашенко вимкнув ретранслятори, які координували російські дрони

25 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Росіяни ударили по двом підприємствам на півночі Чернігівщини

25 ЧЕРВНЯ 2026, 08:39

Вбили за трактор «Беларус»: один сидітиме довічно, інший 14 років

24 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

ТОП-переглядів