У Чернігові подорожчало харчування для школярів та вихованців садків

07 ЛЮТОГО 2022, 18:06

1782

У Чернігові подорожчало харчування для школярів та вихованців садків

Шкільна їдальня. Фото: Час Чернігівський

З 7 лютого підвищилась плата за харчування дітей. Відповідну угоду вартістю 21 мільйон 283 тисяч 377 гривень уклало Управління освіти Чернігівської міської ради з КП «Шкільне». Про це повідомляє Суспільне Чернігів, інформує «Час Чернігівський».

Вартість харчування для учнів початкової школи становитиме 33 гривні ( 23 – гроші батьків , 10 – кошти міського бюджету). Для групи подовженого дня – 34 гривні. Стільки ж платитимуть за учнів 5-11 класів.

Для дошкільнят – ціна залежатиме від віку від 32 до 35 гривень. Чверть від цієї суми оплачуватимуть з міського бюджету.

Такі ціни, як і сама угода, діятимуть до кінця року.

Схожі новини

Росіяни ударили дроном по школі на Чернігівщині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 08:51

Пряма мова

Не гірші, а інші: педагоги про нове покоління школярів

21 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Юлія Ткач проводить у громаді марафони зі схуднення

21 ЧЕРВНЯ 2026, 18:08

Загинув 23-річним, а його батько зник безвісти. У громадах втрати

21 ЧЕРВНЯ 2026, 14:58

Шість питань про тиск до кардіолога

21 ЧЕРВНЯ 2026, 13:40

Два удари за три хвилини: росіяни знову били по місту на Чернігівщині

21 ЧЕРВНЯ 2026, 11:36

Усім кутком збігались сусіди, щоб допомогти завести мотокосу Світлані Василенко

21 ЧЕРВНЯ 2026, 10:28

ТОП-переглядів