У Чернігові патрульні виявили викрадене авто

18 КВІТНЯ 2023, 11:25

1773

У Чернігові патрульні виявили викрадене авто

Фото Патрульної поліції Чернігівської області

Вчора, близько 14-ї години, на вулиці Олександра Молодчого, екіпаж патрульної поліції за порушення ПДР зупинив автомобіль BMW 318I. За кермом машини перебував 39-річний чернігівець.

З’ясувалося, що чоловік позбавлений права керування транспортними засобами.

Під час перевірки інформації про автомобіль виявилося, що він перебуває в розшуку, як викрадений. На місце одразу викликали слідчо-оперативну групу.

Патрульні склали на водія два адмінматеріали: за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права, вчинене повторно протягом року) та ч. 2 ст. 122 (Порушення правил користування попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку) КУпАП. Далі кермувальник надавав пояснення вже слідчому.

"Час Чернігівський" писав про роботу патрульних: Наркотики та п’яні за кермом: патрульна поліція Чернігівської області розповіла про виявлені у великодні вихідні порушення

Джерело: Патрульна поліція Чернігівської області

Схожі новини

Через ревнощі кинув "коктейль молотова" у авто суперника

26 КВІТНЯ 2025, 13:34

Від сушених зморшків запах неприємний. А смажені — смакота

26 КВІТНЯ 2025, 11:43

Брати-волонтери торгують домашніми пиріжками й підтримують ЗСУ

26 КВІТНЯ 2025, 10:53

Чоловік з Чернігівщини помер під час військової служби

26 КВІТНЯ 2025, 09:11

90 тисяч за незаконний вилов: на Чернігівщині спіймали трьох браконьєрів

26 КВІТНЯ 2025, 08:11

Під обстрілом 21 населений пункт: ситуація на прикордонні Чернігівщини на ранок 26 квітня

26 КВІТНЯ 2025, 07:58

Пряма мова

Громада на Чернігівщині відстояла два екіпажі пожежної частини

25 КВІТНЯ 2025, 21:10

ТОП-переглядів