У Чернігові організували безкоштовні гарячі обіди

16 КВІТНЯ 2023, 17:29

2713

Благодійний фонд з США спільно з українськими волонтерами організував у Чернігові гарячі обіди. За день можуть нагодувати від 500 до 1000 людей. 

Фінансує проект відомий американський бізнесмен Хансен, який приїздив свого часу на Чернігівщину. Головна мета – підтримати чернігівців у скрутний для країни час.

"Вчора відкрили локацію в Чернігові. Для стариків, дітей, малозабезпечених, яким ми маємо допомагати. Ціни космічні, кожному важко впоратися з покупкою їжі. Смачні каші, борщі. Хочемо трохи прикрасити життя людям", - каже Дмитро, волонтер.

"Це все завдяки фонду «До України з любов’ю» оранізовані гарячі обіди за підтримки одного з спонспорів Дел Лой Хансен. Сам Дел Лой Хансен був тут і бачив, що люди потребують допомоги", - розповів Олександр, волонтер.

Волонтери кажуть, що працюватимуть в різних мікрорайонах міста, Аби охопити якомога більше людей, які потребують допомоги. Подібні проекти вже успішно працюють у Львові та Харкові. У планах благодійників будівництво у Чернігові центру для реабілітації постраждалих від війни дітей.

"Час Чернігівський" писав про волонтерів:

Схожі новини

Укрпошта виставляє на продаж раритетні авто: що продають у Чернігові

02 ГРУДНЯ 2025, 16:11

Природна аномалія: у холодну пору над Чернігівщиною прогриміла гроза

02 ГРУДНЯ 2025, 15:02

Молоді захисники полягли з різницею у день: у громаді - подвійна втрата

02 ГРУДНЯ 2025, 13:43

Кукурудзяний рекорд встановило підприємство з Чернігівщини

02 ГРУДНЯ 2025, 12:22

Фото

У дім прилетіло дев’ять снарядів: родина з Чернігова перебралася жити в селище

02 ГРУДНЯ 2025, 10:57

21-річний офіцер загинув від тяжких поранень після ракетного удару

02 ГРУДНЯ 2025, 09:43

Атаки "гераней" вдень і вночі, обстріли прикордоння: ситуація на Чернігівщині на ранок 2 грудня

02 ГРУДНЯ 2025, 08:47

ТОП-переглядів