У Чернігові лікарня отримала сонячну електростанцію

22 БЕРЕЗНЯ 2023, 08:45

1895

Розвантаження

Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав нову сонячну енергетичну систему потужністю 60 кВт від партнерів з Фінляндської республіки. Допомогу надалі компанія Playgreen Finland Oy. Сонячні електростанції - це один з напрямків діяльності компанії.

До партії ввійшли не тільки сонячна електростанція, а й додаткове спорядження й навіть робочий спецодяг.

Представники компанії кажуть, що це допомога не лише від їх держави, а й безпосередньо від самих фінів, які солідарні з українцями

У Чернігові лікарня отримала сонячну електростанцію.

"Час Чернігівський" писав про допомогу лікувальним закладами нашого регіону:

Джерело: "Північна Брама"

Схожі новини

Громади Чернігівщини отримали повнопривідні позашляховики

22 ЧЕРВНЯ 2026, 14:47

Велика мережа може піти з ринку: на Чернігівщині працює 8 магазинів

22 ЧЕРВНЯ 2026, 13:11

Фото

Училися керувати дронами й грали у футбол: як діти з Чернігівщини проводять літо на Буковині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 11:44

Підземна операційна та своя свердловина: лікарням Чернігівщини допомогли французи

22 ЧЕРВНЯ 2026, 10:41

Росіяни «герберою» вдарили по будинку на Чернігівщині: постраждали батько та донька

22 ЧЕРВНЯ 2026, 09:43

Росіяни ударили дроном по школі на Чернігівщині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 08:51

Пряма мова

Не гірші, а інші: педагоги про нове покоління школярів

21 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

ТОП-переглядів