У Чернігові лікарня отримала сонячну електростанцію

22 БЕРЕЗНЯ 2023, 08:45

1907

Розвантаження

Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав нову сонячну енергетичну систему потужністю 60 кВт від партнерів з Фінляндської республіки. Допомогу надалі компанія Playgreen Finland Oy. Сонячні електростанції - це один з напрямків діяльності компанії.

До партії ввійшли не тільки сонячна електростанція, а й додаткове спорядження й навіть робочий спецодяг.

Представники компанії кажуть, що це допомога не лише від їх держави, а й безпосередньо від самих фінів, які солідарні з українцями

У Чернігові лікарня отримала сонячну електростанцію.

"Час Чернігівський" писав про допомогу лікувальним закладами нашого регіону:

Джерело: "Північна Брама"

Схожі новини

У Чернігові вперше вручили Премію імені Ганни Арсенич-Баран

28 ЧЕРВНЯ 2026, 18:10

На Чернігівщині дівчина народила 16-річною. Чекає чоловіка з війни

28 ЧЕРВНЯ 2026, 16:09

Кого нагородили до Дня Конституції з Чернігівщини: указ Президента

28 ЧЕРВНЯ 2026, 13:35

Шість-сім місяців і вже 200-кілограмова свиня: в яку ціну продають поросят

28 ЧЕРВНЯ 2026, 12:13

Вiдео

Нагороди родинам Героїв, масштабне укриття, підготовка до жнив: чим нині живе Сосницька громада

28 ЧЕРВНЯ 2026, 11:07

Троє поранених і удари по енергетиці: наслідки атак росіян по Чернігівщині за добу

28 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Вiдео

Назвали Мирославом, щоб настав мир: як в обласній дитячій лікарні виходжують дітей-«поспішайок»

28 ЧЕРВНЯ 2026, 08:54

ТОП-переглядів