У Чернігові дівчині на голову впала віконна рама

07 ЖОВТНЯ 2023, 15:06

3627

У Чернігові дівчині на голову впала віконна рама

На місці трагічного випадку

Чернігівська поліція розслідує обставини травмування неповнолітньої дівчини. Її поранило конструкціями вікна під час ремонту.

У суботу, 7 жовтня, близько 12-ї години дня, до поліції надійшло повідомлення про травмування перехожої біля житлового будинку в Чернігові.

Поліцейські встановили, що у під’їзді цього будинку відбувався демонтаж старих вікон і заміна їх на нові. Під час демонтажу між третім і четвертим поверхами частина віконної рами з висоти впала на перехожу 17-річну дівчину. З тілесними ушкодженнями її було госпіталізовано.

"За цим фактом слідчі Чернігівського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 128 Кримінального кодексу України (необережне тяжке, або середньої тяжкості тілесне ушкодження)", - повідомили у Нацполіції.

Нині поліція встановлює всі обставини події, триває досудове розслідування.

"Час Чернігівський" писав про трагічні випадки у Чернігівській області:

Схожі новини

Чоловік з Чернігівщини у 86 років копає лопатою 10 соток городу

24 ТРАВНЯ 2026, 18:53

Вiдео

Лежав поранений і відчував, як куля ганяє по животу: судять окупанта, що розстрілював цивільних

24 ТРАВНЯ 2026, 15:40

Зберігав у телефоні тисячі фото-відео з дитячою порнографією: скільки дав суд

24 ТРАВНЯ 2026, 12:49

Народився в Росії, загинув за Україну: через два роки підтвердилась загибель командира. У громадах втрати

24 ТРАВНЯ 2026, 10:31

Російські удари по Чернігівщині за добу: шість постраждалих

24 ТРАВНЯ 2026, 09:33

У громаді на Чернігівщині видавали продуктові набори: кому дістались

24 ТРАВНЯ 2026, 08:44

Оперували в "Охмадиті": хлопчик з Чернігівщини їхав з гірки на велосипеді й зламав хребет

23 ТРАВНЯ 2026, 18:23

ТОП-переглядів