У Чернігові чоловік віддав 5 тисяч доларів шахраям – намагався врятувати життя доньки

20 ТРАВНЯ 2023, 15:02

4104

У Чернігові чоловік віддав 5 тисяч доларів шахраям – намагався врятувати життя доньки

Фото Поліції Чернігівської області

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з військовослужбовцями Національної Гвардії України затримали 38-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо 83-річного мешканця Чернігова.

Про це повідомляє поліція Чернігівської області.

Вчора до поліції надійшло повідомлення, що у Чернігові літній чоловік постраждав від дійневідомого шахрая. Незнайомець зателефонував йому та назвався лікарем з місцевої лікарні. За словами невідомого, доньку пенсіонера збив автомобіль, і для її порятунку терміново потрібні кошти на операцію в місті Києві.

Схвильований батько погодився допомогти і продиктував співрозмовнику свою адресу, за якою він може прийти по гроші. Незабаром до його квартири прийшов чоловік, якому він віддав понад 5 тисяч доларів США.

У Чернігові чоловік віддав 5 тисяч доларів шахраям – намагався врятувати життя доньки

Після уходу лікаря батько зателефонував доньці, яка запевнила його, що з нею все гаразд. Ошукана родина негайно звернулася до поліції.

У Чернігові чоловік віддав 5 тисяч доларів шахраям – намагався врятувати життя доньки

В ході проведення оперативно-розшукових заходів по «гарячих слідах» на виїзді з міста поліцейські спільно військовослужбовцями НГУ затримали причетного до шахрайства молодика. Ним виявився 38-річний мешканець Одеси. Останній вже винайняв таксі та намагався потрапити до столиці. У зловмисника вилучено кошти, здобуті злочинним шляхом, та речові докази причетності до шахрайства.

Поліція затримала підозрюваного у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому інкримінують скоєння злочину, передбаченого частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Її максимальна санкція передбачає позбавлення волі на строк до трьох років.

"Час Чернігівський" писав про таке: На Чернігівщині діяла організована злочинна група: вкрали майна на майже півтора мільйона

Схожі новини

Фото

Журналісти три дні були свідками обміну 1000 на 1000: як це було

06 ЧЕРВНЯ 2025, 20:47

Офіцера Першої танкової бригади хочуть запроторити за грати через конфлікт з патрульними

06 ЧЕРВНЯ 2025, 17:04

Брижинський розповів, як ліквідовують наслідки обстрілів у Чернігові

06 ЧЕРВНЯ 2025, 16:46

У лікарні однієї з громад з’явилось нове діагностичне обладнання

06 ЧЕРВНЯ 2025, 15:55

На Чернігівщині КОРД затримав наркоторговця

06 ЧЕРВНЯ 2025, 15:40

Фото

Вночі росіяни воювали у Чернігові з вікнами двох садочків, школи та профтеху

06 ЧЕРВНЯ 2025, 14:42

На Чернігівщині засудили до 10 та 9 років ув'язнення членів наркоугруповання

06 ЧЕРВНЯ 2025, 14:31

ТОП-переглядів