У Чернігівській ОВА підписали меморандум для кращого контролю закупівель

11 КВІТНЯ 2024, 09:52

1403

Підписання меморандуму в Чернігівській ОВА, 10 квітня 2024 року

Підписання меморандуму в Чернігівській ОВА, 10 квітня 2024 року

У межах діяльності робочої групи «Прозорість і підзвітність» 10 квітня підписано Меморандум про співпрацю Чернігівської ОДА та суб’єктів громадянського суспільства області. Серед підписантів від громадськості – представники коаліції «Сіверщина», Чернігівського обласного об’єднання організацій роботодавців «Сіверщина», Антикорупційної громадської спілки «Совість», Чернігівської регіональної торгово-промислової палати громадських організацій «Сяйво Сіверщини» та «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини».

«Взаємодія, що склалася з громадськістю в межах роботи нашої групи «Прозорість і підзвітність», дуже важлива. Адже в такий непростий час для країни, нашої області зокрема, хотілося б прибрати всі спекуляції на темі відновлення. Цей процес та інші напрями використання бюджетних коштів мають бути максимально прозорими і відкритими», – зауважив начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

У важливості підписання документа не сумніваються й представники громадянського суспільства. До слова, доєднатися до Меморандуму можуть й інші організації та об’єднання.

«У нас є повне розуміння ситуації, потреб області та країни загалом. Приємно, що і реальний сектор економіки, і громадські об’єднання сьогодні в принципі «в одному човні» з владою. У нас дуже багато поставлених задач. Але, об’єднані у своїх діях, ми швидше і на якіснішому рівні справимося з ними», – сказав уповноважений представник коаліції «Сіверщина», голова Чернігівського обласного об’єднання організацій роботодавців «Сіверщина» Віктор Лазар.

У Чернігівській ОВА підписали меморандум для кращого контролю закупівель

«Сьогодні – найважчий час у нашому житті. І тільки разом ми зможемо перемогти ворога, відновитися, покращити життя наших людей», – зазначила керівниця ГО «Сяйво Сіверщини» Ірина Березинець.

На переконання президента АГС «Совість» Володимира Демиденка, сьогоднішня подія дозволить об’єднати наявні ресурси кожної зі сторін, спрямувавши їх на спільну мету – розвиток регіону.

У Чернігівській ОВА підписали меморандум для кращого контролю закупівель

Як відомо, робоча група «Прозорість і підзвітність» аналізує видатки та надходження структурних підрозділів облдержадміністрації, громад, витрати на відновлення.

Джерело: Чернігівська ОВА, прес-реліз

"Час Чернігівський" писав про таке: Прозорість бюджетної політики громади

Схожі новини

Вiдео

На фронті 30 км тримало до 40 бійців: мінометник «Малиш» оборону, контрнаступ і ТЦК

29 ГРУДНЯ 2025, 21:39

"Шахед" спалив контору лісництва в центрі області: лишилось чотири стіни

29 ГРУДНЯ 2025, 20:00

Вiдео

Зупиняв ворога, щоб діти змогли жити: велика родина прийшла на вручення посмертної нагороди Героя

29 ГРУДНЯ 2025, 19:29

Загибель дитини в ДТП у Прилуках: апеляцію щодо запобіжного заходу поліцейській перенесли на наступний рік

29 ГРУДНЯ 2025, 17:16

Бойова частина ракети впала біля дому в Чернігівському районі

29 ГРУДНЯ 2025, 15:25

Спецпроект

Як відбудовують цивільну інфраструктуру найпівнічнішого регіону України

29 ГРУДНЯ 2025, 15:15

“Монте” пережив тимчасову окупацію, а тому пішов у ЗСУ, щоб звільнити Україну від загарбників

29 ГРУДНЯ 2025, 13:40

ТОП-переглядів