У Чернігів завезли 4 вантажівки із продуктами

03 БЕРЕЗНЯ 2022, 07:20

6350

У Чернігів зайшло 4 фури із продуктами. Їх розподіляють зараз по торговельних мережах у місті. Пропрацьовуємо наступні поставки. Проблем із продуктами не буде. Це не рахуючи допомоги від приватників. Про це у Фейсбуці повідомив голова Чернігівської військової адміністрації В'ячеслав Чаус.

- Гірше з ліками: лише завтра очікуємо поставку. Поки що лікувальні заклади обмінюються найнеобхіднішим за потребою. Власники аптек домовляються про доставку зі складів ліків відповідно до потреби. До речі, одна з продуктових мереж міста запускає продаж ліків. Повідомимо додатково адреси.

Також працівники ОДА координують доставку гуманітарних вантажів із областей. Охочих організувати доставку вже зараз в рази більше потреби.

- Працюємо з усіма громадами. Точково допомагаємо з вирішенням проблем: продукти, електрика тощо. Голови громад - великі молодці. Всі на своїх місцях. Головне: забезпечуємо блокпости по місту необхідним спільно із міською радою.

Найважча ситуація із психоневрологічною лікарнею у Халвині: по немає змоги домовитись про гуманітарний коридор для відрізаного від постачання закладу.

Схожі новини

У Чернігові затримали грабіжника, який «обчистив» магазин

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 10:21

На Чернігівщині затримали браконьєра з Сумщини: наловив риби на понад 55 тисяч гривень

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 10:02

Фото

Ворог вдарив по рятувальниках, які гасили пожежу після обстрілу

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 09:41

Обстріли Ніжина, поранені рятувальники, пожежі: ситуація на Чернігівщині на ранок 15 вересня

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 08:57

Ворог цілий день тероризував Ніжин безпілотниками

14 ВЕРЕСНЯ 2025, 23:18

Вiдео

Як пожежник з ЧАЕС став прикордонником і відбивав ворожі штурми

14 ВЕРЕСНЯ 2025, 20:00

Хоронять людей в селах біля хат: чому так інколи роблять на Чернігівщині

14 ВЕРЕСНЯ 2025, 16:26

ТОП-переглядів