У Чернігів приїхав Антон Птушкін

28 КВІТНЯ 2022, 15:25

2545

У Чернігів приїхав Антон Птушкін

Антон Птушкін

Відомий тревел-блогер Антон Птушкін приїхав до Чернігова. Про це повідомив Іван Матвеєв на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Не дуже гарний привід для зустрічі, але був радий зустріти. Багато про що поговорив би з цією людиною, але, сподіваюсь, буде ще можливість. Антоне Птушкін, дякую за твою роботу в мирний час і дякую за те, що знімаєш для історії мій рідний Чернігів», — написав він. 

У Чернігів приїхав Антон Птушкін

Як відомо, Антош Птушкін записав інформаційне відео, в якому розгромив популярні міфі російських пропагандистів про Україну. Це відео для російської аудиторії, в якому Антон прокоментував маячню про "фашистів" і "неонацистів", а також закликав росіян не підтримувати своїм мовчанням війну Путіна.

У відповідь росіяни заборонили Птушкіну в’їзд до Росії на 50 років. На територію країни-агресора Птушкін тепер зможе потрапити, коли йому буде 88 років. 

Схожі новини

Пряма мова

Після удару по Чернігову: питаємо, чи не бояться містяни ходити центром під час повітряної тривоги?

06 ТРАВНЯ 2026, 20:02

Вiдео

У Чернігові попрощалися з редактором обласної газети і лауреатом Шевченківської премії

06 ТРАВНЯ 2026, 19:03

Боєць «Птахів Мадяра» на псевдо Чернігів став Героєм України посмертно

06 ТРАВНЯ 2026, 18:42

Лебідь Гулич подружився з курями і собаками: подружжя розповіло, як врятувало і доглядало птаха

06 ТРАВНЯ 2026, 17:11

Фото

Школа з Чернігова отримала шкільні меблі для укриття

06 ТРАВНЯ 2026, 16:54

У гімназії в Чернігові невідомі обмалювали гранітне облицювання. Шукають свідків

06 ТРАВНЯ 2026, 16:26

Як прикордонне місто оговтується від удару «герані»

06 ТРАВНЯ 2026, 15:38

ТОП-переглядів