У білорусь із рф прибула партія ракет «Іскандер-М»

31 СЕРПНЯ 2023, 14:39

1888

За інформацією моніторингової групи «Беларускі Гаюн», ешелон з щонайменше 10 одиницями ОТРК «Іскандер-М» прибув на станцію Осиповичі (Могильовська обл. 200 км від кордону з Чернігівщиною) з села Капустін Яр в Астраханській області рф.

Відомо, що там знаходиться однойменний ракетний полігон - 4-й державний центральний міжвидовий полігон рф. Повідомляється, що ОТРК "Іскандер-М" вже надійшли на озброєння збройних сил білорусь. І цей ешелон з Іскандерами є не останнім, який прибуде до наших північних сусідів.

За інформацією білоруської спільноти залізничників @belzhd_live з середини травня 2023 зі станцій БЖД до Капустиного Яру вирушали ешелони з порожніми платформами та вантажними вагонами.

Наприклад, 15 та 17 червня зі ст. Орша-Східна до Капустиного Яру відправили 87 порожніх вагонів, а відправником було вказано Міністерство оборони республіки білорусь.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Фабрика текстилю у Чернігові виконала замовлення для клієнтів зі Швеції

12 ГРУДНЯ 2025, 17:15

На Чернігівщині Кабмін зареєстрував ще один індустріальний парк - там уже будують теплиці

12 ГРУДНЯ 2025, 16:30

Староста машиною-дев’яткою відвезла три багажники продуктів та ліків

12 ГРУДНЯ 2025, 16:13

Ялинковий базар: де і почім можна купити новорічні дерева на Чернігівщині

12 ГРУДНЯ 2025, 14:51

Фото

Нові класи, фасад і дах: у сільській школі на Чернігівщині показали ремонти

12 ГРУДНЯ 2025, 13:45

Експрокурор Чернігівщини допомагав організаторам «схеми Міндіча»

12 ГРУДНЯ 2025, 12:10

"Від хати залишилися три стіни. Стали бомжами": два шахеди влучили у двір на Чернігівщині - уламки поранили в живіт жінку

12 ГРУДНЯ 2025, 11:16

ТОП-переглядів