Тупичівська громада звернулася до польських побратимів підтримати і реалізувати План перемоги

29 ЖОВТНЯ 2024, 10:43

1582

Михуля Юрій

Засідання сесія Тупичівської сільради

Війна йде не десь далеко, а в центрі Європи.Тупичівська громада однією з перших на Чернігівщині прийняла звернення до побратимів у Європі підтримати План перемоги. У Тупичеві кажуть, що європейці мають почути український народ, підтримати і допомогти реалізувати План перемоги, аби зупинити російського агресора.

Лариса Шовкова, голова Тупичівської громади

Лариса Шовкова, голова Тупичівської громади:

Всіх українців змучила війна. Всіляко підтримуємо ідею президента, тому на сесії звернемося до друзів побратимів у Польщі підтримати План перемоги, бо мріємо про мир і відбудову України.

Тетяна Полегенько Секретар Тупичівської сільської ради

Тетяна Полегенько Секретар Тупичівської сільської ради: 

Ми також будемо підтримувати це звернення, тому що вважаємо, що війна вона не далеко, вона в Європі. Наш народ потерпає від лиха. Хочемо, щоб почули країни в Європи. Нам потрібна допомога. Війна тут близько біля кордонів.

Таким чином, Тупичівська громада звернулась до партнерів у Польщі: гмін Стольно, Хелмно, Папове Біскупе.

План перемоги вже представили в США, Європі та громадам в Україні. Він складається з 5 пунктів. 1 – запрошення до НАТО. 2 - повернути війну на територію ворога. 3 – розміщення в Україні неядерного стратегічного пакету стримування. 4 – захист критичних ресурсів України і економічний тиск на росію і 5– післявоєнний час, використання української армії для гарантування безпеки в Європі.

Автори: журналіст Юрій Михуля, оператор Олександр Довбенко

"Час Чернігівський" писав про таке: Родина полеглих захисників Чернігова отримала сертифікати на житло, а скористатися ними не може

Схожі новини

Вiдео

Без вікон і з дірявим дахом пережили люті морози: як відбудовують будинок після ракетного удару

02 ТРАВНЯ 2026, 12:52

У громаді на Чернігівщині роздають гуманітарну допомогу: скільки грошей і кому

02 ТРАВНЯ 2026, 11:28

Чоловік взяв гроші з військового за послугу: пообіцяв переведення у тил

02 ТРАВНЯ 2026, 09:53

Боєць із Чернігівщини записався в квартирну чергу: чи реально отримати житло

02 ТРАВНЯ 2026, 08:32

Адвокат із Чернігівщини задекларував 15 квартир та коштовні подарунки від родичів

01 ТРАВНЯ 2026, 17:05

Фото

Подружжя відомих фотографів побувало на Чернігівщині: показали життя ліцею

01 ТРАВНЯ 2026, 15:47

«Кажуть, ще летить, то я в хату заховався»: два шахеди впали на відділок поліції

01 ТРАВНЯ 2026, 14:31

ТОП-переглядів