Трагедія на Ічнянщині: відео порятунку двох чоловіків, яких дістали з 8-метрової ями

26 ВЕРЕСНЯ 2023, 19:42

2745

ДСНСники рятують чоловіка

Вранці 26 вересня в селі Гмирянка Ічнянської громади на місцевому агропідприємстві двоє чоловіків, за попередніми даними, впали у велику оглядову яму.

На порятунок людей першими прибули рятувальники, які дістали постраждалих і передали їх медикам. Однак, один з чоловіків помер.

Поліція проводить розслідування за статею 272 кку «Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що призвело до загибелі людей».  

"В оглядовій ямі на глибині 8 метрів було виявлено 2 людей без свідомості. Караулом 23-ї частини міста Ічня було піднято на поверхню чоловіків і надано домедичну допомогу. Медикам вдалося реанімувати одну людину, іншого врятувати не вдалося", - розповіла Катерина Пилипенко, речниця ГУ ДСНС в області.

"Час Чернігівський" писав про трагедії на Чернігівщині:

Схожі новини

На фронті поліг молодий захисник. Його війна тривала рівно рік

14 ТРАВНЯ 2026, 17:09

Фото

У Чернігові ремонтують центр крові: коли завершать роботи

14 ТРАВНЯ 2026, 16:27

У громаді планують перейменувати вулиці: жителі проти

14 ТРАВНЯ 2026, 15:07

Безплатне таксі на Чернігівщині: охочих записують у чергу

14 ТРАВНЯ 2026, 13:23

Під час масованої атаки російські дрони залітали через Чернгівщину: скільки збили

14 ТРАВНЯ 2026, 11:38

Переселенець знайшов новий дім на Чернігівщині, а загинув на Курщині

14 ТРАВНЯ 2026, 10:47

Об’їзд скасовують: у Чернігові раніше завершили ремонт водогону

14 ТРАВНЯ 2026, 09:20

ТОП-переглядів