Сучасні системи відеоспостереження за лісами показали... дітям

21 ЛИСТОПАДА 2024, 16:15

1541

Василенко Соломія

Школярі досліджують лісництво на Ніжинщині

Школярі досліджують лісництво на Ніжинщині

Учні Вертіївського шкільного лісництва відвідали лісництво на Ніжинщині. Це був день захопливих відкриттів, нових знань і яскравих емоцій.

Лісничий Вертіївського лісництва Ярослав Примак розповів школярам про важливість роботи лісівників і догляду за лісами. Діти побачили короби із посівом сосни, ялини та модрини — молоді саджанці, які одного дня стануть справжніми лісами.

"Особливе враження справила демонстрація сучасної системи відеоспостереження за лісами. Дітям показали, як лісівники виявляють загоряння, а також познайомили з пожежною технікою та інвентарем, які допомагають боротися з вогнем. Для багатьох це стало відкриттям: лісівники — не лише ті, хто саджає дерева, але й справжні захисники природи", - повідомляють на сторінці "Північного лісового офісу". 

Вертіївське шкільне лісництво — наймолодше у філії, його відкрили у 2021 році. У непрості часи війни та дистанційного навчання такі зустрічі є дуже цінними. Вони дозволяють дітям відчути живий зв’язок із природою, поспілкуватися з однолітками та дізнатися, як кожен може допомагати зберігати довкілля.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

Зрадник з прикордонного села отримав 15 років в’язниці

11 ЛИПНЯ 2026, 22:27

Гроші на дрова давала не тим: судитимуть ексзаступницю мера

11 ЛИПНЯ 2026, 18:47

Фото

Потрощені вікна та вирви у дворі: як нині виглядає церква у Корюківці після прильоту російського дрона

11 ЛИПНЯ 2026, 15:15

Оновлено

Вибух у Чернігові: влада повідомила про реактивний дрон

11 ЛИПНЯ 2026, 12:48

Вiдео

«єВідновлення» на Чернігівщині: як постраждалі від війни відбудовують свої домівки

11 ЛИПНЯ 2026, 10:59

Голові громади з Чернігівщини присвоїли орден: яка від цього користь?

11 ЛИПНЯ 2026, 09:33

Горіли автівки, є поранений: росіяни атакували громаду на Чернігівщині

11 ЛИПНЯ 2026, 09:00

ТОП-переглядів