Стрибнув у колодязь: пенсіонер покінчив життя самогубством

05 БЕРЕЗНЯ 2024, 20:39

4219

Стрибнув у колодязь: на Чернігівщині пенсіонер покінчив життя самогубством

Стрибнув у колодязь: на Чернігівщині пенсіонер покінчив життя самогубством

19 лютого у власному дворі, у колодязі, знайшли тіло 84-річного Бориса Берегового з села Рудівка на Прилуччині. Пенсіонер жив сам, дружина померла років 10 тому. Дітей не було.

— Був одинокий, але родичі його не залишали. Проживали з ним. Доглядала дружина покійного племінника. Дідусь вийшов зранку у двір і пропав. Стали шукати. Поряд з колодязем його паличка стояла, — розповіла Ніна ПАШУК, староста Рудівського старостинського округу.

— Може, воду набирав?

— Ні, колодязем не користувалися. У дворі є свердловина. Напередодні Борису Павловичу сказали, що будуть оформлювати до будинку літніх людей. Можливо, це стало причиною таких його дій. Можливо, щось з головою сталося, останнім часом втрачав пам’ять.

* * *

— На тілі померлого ознак насильницької смерті не виявлено. Чоловік за життя виказував односельцям наміри про самогубство, — повідомила Наталія СЛАБЕНЯК, речниця головного управління Національної поліції в області.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Ольга САМСОНЕНКО

"Час Чернігівський" писав про самогубства: 

Схожі новини

"Іспитовий" вирок бухгалтерці: стало відомо, хто фіктивно бронював чоловіків на фермі

30 СЕРПНЯ 2026, 00:07

Фото

У Прилуках провели забіг пам'яті «Біжимо, щоб пам'ятати» до Дня загиблих захисників

29 СЕРПНЯ 2026, 20:41

Заходили подивитись, а виносили повні пакети: у селі на Чернігівщині відкрили мультимаркет

29 СЕРПНЯ 2026, 17:27

Гриб «індичий хвіст» росте Чернігівщини: чим унікальний?

29 СЕРПНЯ 2026, 16:45

На Чернігівщині приймають бузину: яка ціна і що з неї роблять

29 СЕРПНЯ 2026, 13:50

Офіс Президента: РФ планує операцію у напрямку Києва та Чернігова

29 СЕРПНЯ 2026, 12:17

«Циркон» розірвався біля хати: що розповів очевидець

29 СЕРПНЯ 2026, 11:35

ТОП-переглядів