Стартує ІІІ етап змагань «Пліч-о-пліч»: у школах вже тренуються

03 КВІТНЯ 2024, 19:59

2008

Підготовка до змагань "Пліч-о-пліч" у Березнянській громаді

Підготовка до змагань "Пліч-о-пліч" у Березнянській громаді

Районний етап ініціативи Президента України «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» стартував з 1 квітня. Втім, безпосередні змагання проводитимуться дещо пізніше – з середини цього місяця. Тож нині у кожної із команд є час удосконалити свою майстерність, щоб гідно зустрітися із суперниками.

Не гають час у Березнянському ліцеї. Сьогодні на тренування команди з футзалу «Пантера» (а це учні 5-6 класів) завітала заступниця начальника Чернігівської ОВА Жанна Шерстюк.

«Усе, як на справжніх змаганнях, – атмосфера, вогонь в очах і, звісно, вболівальники», – каже Жанна Шерстюк.

Так, на розминку з хлопцями прийшли і дівчата, які й вболівали за своїх однолітків.

До підготовки у змаганнях підходять відповідально. Адже, за словами заступниці керівника з виховної роботи Олени Чулкової, через те, що громада невелика, під час другого етапу змагалися між собою лише команди ліцею.

Джерело: Чернігівська ОВА, прес-реліз

"Час Чернігівський" писав про таке: Чернігівці - найсильніші в рукопашному бою

Схожі новини

Житло та ферма: росіяни атакували Новгород-Сіверську громаду

02 ЛИПНЯ 2026, 08:48

Вiдео

Замість сирен - сміх, замість самотності – друзі: діти захисників Чернігівщини повернулися з Буковини

01 ЛИПНЯ 2026, 20:20

Суддя з Чернігівщини рік працюватиме в Києві

01 ЛИПНЯ 2026, 17:04

Як Чернігівщина протидіє ворожим ударам по АЗС: що радять фахівці та соцмережі

01 ЛИПНЯ 2026, 16:06

Співак Олександр Порядинський уже в учебці

01 ЛИПНЯ 2026, 14:53

Понад 50 млн грн за місяць: акціонеру фабрики на Чернігівщині виплатять дивіденди

01 ЛИПНЯ 2026, 13:51

Тіктокер-мільйонник із Чернігова - у стосунках зі своєю колишньою ученицею?

01 ЛИПНЯ 2026, 12:28

ТОП-переглядів