Співробітницю Чернігівського госпіталю судять за самовільне залишення служби

06 ЛИПНЯ 2023, 20:29

4492

Суддя Людмила Самусь

Деснянський районний суд почав розгляд справи Валентини Колісніченко. Вона - співробітниця (військовослужбовець) Чернігівського військового госпіталю. Її обвинувачують у самовільному залишенні місця служби під час російського вторгнення на Чернігівщину.

Захисник Валентини Колісніченко Ростислав Кравець каже, що командир нібито відпускав жінок-співробітниць госпіталю. Але переважна більшість жінок-працівниць госпіталю розповідають, що перебували в Чернігові під час вторгнення (в тому числі з дітьми), тобто залишалися на роботі й надавали допомогу пораненим.

Захисник обвинуваченої подав клопотання про розгляд справи в закритому режимі, мотивуючи це тим, нібито на засіданні може оприлюднюватися таємна та конфіденційна інформація.

Суддя Людмила Самусь підтримала клопотання адвоката, отже подальші засідання, очевидно, будуть закритими. Ми слідкуватимемо за перебігом і рішеннями суду в цій справі.

Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду

Схожі новини

У Прилуках у день обстрілів врятували хворого лелеку

04 СЕРПНЯ 2026, 17:28

«У багатьох напади»: як тварини в Чернігові пережили російський обстріл

04 СЕРПНЯ 2026, 16:57

Максимальне покарання за смерть 6-річної дитини: у Прилуках винесли вирок експоліцейській

04 СЕРПНЯ 2026, 16:03

Щодня продає понад 100 паляниць: жінка розповіла, яка продукція має найбільший попит

04 СЕРПНЯ 2026, 15:16

4000 га продають у громаді на Чернігівщині. Пайовиків ще не попереджали

04 СЕРПНЯ 2026, 12:50

«Їх важко збивати»: Чернігівщину атакували дрони «Бандероль»

04 СЕРПНЯ 2026, 11:25

Військовим — зі знижкою або задарма: почім жінка продає лисички

04 СЕРПНЯ 2026, 09:24

ТОП-переглядів