Спіймали на гарячому: поліціянти затримали "наркозакладчиків"

20 БЕРЕЗНЯ 2024, 11:44

1329

"Наркозакладчиків" затримали у Чернігові

"Наркозакладчиків" затримали у Чернігові

Оперативники управління боротьби з наркозлочинністю поліції Чернігівщини затримали 31-річного місцевого мешканця та його спільника з партією амфетаміну. Пакунки з психотропними речовинами зловмисники отримали поштою та планували збути у роздріб шляхом «закладок» на території міста Чернігова.

Поліцейські провели затримання якраз у момент, коли чоловіки отримали чергову партію забороненого «товару».

Під час поверхневого огляду поліція виявила та вилучила у них пакунки з порошкоподібною речовиною, схожою на амфетамін вагою близько 500 грам. Вартість вилученого за цінами «чорного» ринку сягає чверть мільйона гривень.

Спіймали на гарячому: поліціянти затримали "наркозакладчиків" у Чернігові

Під час огляду мобільного телефону чоловіка поліцейські виявили переписку, в якій наркодилер спілкується з «клієнтами» щодо розкладання схованих дрібних порцій психотропних речовин шляхом «закладок».

За місцем мешкання фігурантів було проведено невідкладні обшуки. В ході цієї слідчої дії поліцейські вилучили зіп-пакети з рослинною речовиною схожою на канабіс, пігулки, засоби для пакування, електронні ваги та ємності з залишками наркотичних засобів.

Речові докази направлено на проведення експертних досліджень.

Спіймали на гарячому: поліціянти затримали "наркозакладчиків" у Чернігові

Спіймали на гарячому: поліціянти затримали "наркозакладчиків" у Чернігові

Спіймали на гарячому: поліціянти затримали "наркозакладчиків" у Чернігові

Одного з зловмисників поліцейські затримали в порядку статті 208 Кримінально процесуального кодексу України.

Наразі слідчий Чернігівського райуправління поліції за процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури повідомив зловмиснику про підозру за частиною 2 статті 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Законодавством такі протиправні дії караються позбавлення волі на строк до десяти років.

Досудове розслідування триває.

Джерело: Нацполіція

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

З війни на город приїхав Олександр Чорненький. Читайте у «Віснику»

23 КВІТНЯ 2025, 08:17

Під обстрілом чотири громади у прикордонні Чернігівщини: ситуація на ранок 23 квітня

23 КВІТНЯ 2025, 07:48

День вшанування померлих: звідки така традиція

22 КВІТНЯ 2025, 19:56

На Чернігівщині потрібні парамедики

22 КВІТНЯ 2025, 18:54

Батько та син зникли безвісти. Тіло батька повернули під час обміну. У громадах - втрати

22 КВІТНЯ 2025, 17:14

Фото

Завдяки співпраці з німцями у громаді стануть незалежними від «Облтеплокомуненерго»

22 КВІТНЯ 2025, 16:05

Швидко втрачав кров - на Чернігівщині поліцейська врятувала життя школяру

22 КВІТНЯ 2025, 15:47

ТОП-переглядів