Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський у нещодавньому розлогому інтервʼю виданню «РБК-Україна» згадав Чернігівщину, зокрема, і свої робочі поїздки туди і спілкування з місцевими бабусями.
Так, топменеджер пояснив, чому у поштових відділеннях на Сіверщині торгують ковбасою і який з того зиск листоношам.
«Я їздив у Новгород-Сіверський. Я заїхав в наше відділення, бабуся мене впізнала, я у неї питаю: "Бабуся, як "Укрпошта" працює?". Вона говорить: "Добре, тільки треба більше ковбаси привозити". Я відповідаю: "Слухайте, я проїжджав, у вас тут чотири магазини. Чого ви до нас ходите по ковбасу?". Вона каже: "Бо у вас кожен день свіжа, тому за ковбасою і пряниками я до вас"», - сказав Смілянський.
Також він додав, що оператор чи листоноша зацікавлені у продажу харчових продуктів, оскільки мають по 5% з кожного продажу.
«…вони мають 5% з цього, це сама висока комісія на ринку. Тому, коли я чую стогін про зарплати, вибачте, я ж інструмент вам дав. Одна листоноша напрацювала на премію 6 700 гривень, а інша – на 4 гривні», - пояснив директор.
За його словами, на продажі продуктів харчування держкомпанія заробляє більше 1 млрд грн в рік.
"Час Чернігівський" писав про таке:







