Служив у загоні "Сталевий кордон": на Чернігівщині поховали загиблого бійця

08 ТРАВНЯ 2024, 08:28

7608

Молодший сержант Богдан Горбач - загиблий Герой з Чернігівщини

Молодший сержант Богдан Горбач - загиблий Герой з Чернігівщини

На Чернігівщині 7 травня прощались із загиблим прикордонником. Богдана Горбача поховали у Козелецькій громаді. Його опізнали за ДНК-експертизою.


Молодший сержант Богдан Горбач народився 11 лютого 2003 року в селі Фастівці, Бахмацька громада. Навчався у місцевій школі, після чого вступив до Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту, де опанував професію електрогазозварника. 

Після закінчення ліцею проходив строкову військову службу у прикордонних військах. Військовий вишкіл пройшов у Кінологічному навчальному центрі ДПСУ. 

Отримав звання молодшого сержанта та продовжив проходження військової служби у лавах прикордонних військ. Охороняв державний кордон між Україною та Польщею. 

Минулого року за власним бажанням долучився до мобільного прикордонного загону "Сталевий кордон". Пройшов посилену підготовку. 

Загинув 29 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання на Харківщині.  Попрощалися та поховали 7 травня 2024 року у селі Часнівці Козелецької громади.

Джерело: Чернігівський ТЦК та СП

"Час Чернігівський" писав про бійців:

Схожі новини

Фото

«Карпатська зміна»: друга група дітей із Чернігівщини поїхала на відпочинок

13 ЧЕРВНЯ 2026, 22:30

Новий керівник поліції Чернігова та району: де працював до призначення

13 ЧЕРВНЯ 2026, 18:58

Вiдео

Діти випускний не встигли провести: ворог повторно знищив ліцей на Чернігівщині

13 ЧЕРВНЯ 2026, 17:31

У громаді на Чернігівщині готують особливий напій: «вишня п’яна»

13 ЧЕРВНЯ 2026, 16:06

Пряма мова

Які плани на це літо у чернігівців та який відпочинок вони обирають?

13 ЧЕРВНЯ 2026, 14:17

Переселенцю з Херсонщині дають 2 млн грн на житло у громаді на Чернігівщині

13 ЧЕРВНЯ 2026, 12:43

Розстріляв двох інструкторів на полігоні на Чернігівщині: всі подробиці та вирок

13 ЧЕРВНЯ 2026, 11:25

ТОП-переглядів