Ситуація на кордоні Чернігівщини: ворог гатив із мінометів, артилерії та гранатометів

19 ЖОВТНЯ 2023, 08:32

2256

За добу 18 жовтня російська армія 10 разів відкривала вогонь по території Чернігівської область. Всього у прикордонні зафіксовано 94 вибухи.

Ворог обстрілював Чернігівський, Корюківський та Новгород-Сіверський райони із артилерії, мінометів, АГС.

Терористи стріляли у напрямку села Діброва та Гай Новгород-Сіверської громади, села Гірськ Сновської громади, села Сеньківка (двічі) Городнянської громади, сіл Тимоновичі, Блешня, Янжулівка та Орликівка Семенівської громади.

Зафіксовано скидання фугасів із безпілотників (Семенівська громада Новгород-Сіверського район).

Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

"Час Чернігівський" писав про обстріли прикордоння: 

Схожі новини

У Чернігові вперше вручили Премію імені Ганни Арсенич-Баран

28 ЧЕРВНЯ 2026, 18:10

На Чернігівщині дівчина народила 16-річною. Чекає чоловіка з війни

28 ЧЕРВНЯ 2026, 16:09

Кого нагородили до Дня Конституції з Чернігівщини: указ Президента

28 ЧЕРВНЯ 2026, 13:35

Шість-сім місяців і вже 200-кілограмова свиня: в яку ціну продають поросят

28 ЧЕРВНЯ 2026, 12:13

Вiдео

Нагороди родинам Героїв, масштабне укриття, підготовка до жнив: чим нині живе Сосницька громада

28 ЧЕРВНЯ 2026, 11:07

Троє поранених і удари по енергетиці: наслідки атак росіян по Чернігівщині за добу

28 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Вiдео

Назвали Мирославом, щоб настав мир: як в обласній дитячій лікарні виходжують дітей-«поспішайок»

28 ЧЕРВНЯ 2026, 08:54

ТОП-переглядів