Ситуація на чернігівському прикордонні на ранок 10 липня: зведення Генштабу

10 ЛИПНЯ 2022, 08:59

3444

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 10 липня 2022 року.

Загроза із білорусі

На Волинському та Поліському напрямках змін у діяльності підрозділів збройних сил республіки білорусь в прикордонних районах Брестської та Гомельської областей не відзначається.

Про кордон Сумщини та Чернігівщини

Вночі російська армія із мінометів обстріляла територію поблизу села Миколаївка (Семенівська громада). Загиблих немає.

Також противник здійснив обстріли поблизу Бачівська, Миропілля, Володимирівки, Вовківки і Волфиного у Сумській області. Неподалік двох останніх завдав ще й авіаударів.

Вів повітряну розвідку із застосуванням БпЛА.

Про повітряні тривоги

Протягом останньої доби по Чернігівській області один раз оголошувалась повітряна тривога - о 18.43.

Читати також: Воєнний час із Михайлом Жироховим: Нова тактика української армії, відступ ЗСУ від Лисичанська, підготовка до боїв за Слов'янськ

Джерело: Генштаб ЗСУ

Схожі новини

Фото

Дрон вдарив по лісу й офісу, село згоріло вщент: як живе найпівнічніше лісництво Чернігівщини

10 ЖОВТНЯ 2025, 12:16

Дівчаток більше: скільки немовлят народилося в чернігівському пологовому у вересні

10 ЖОВТНЯ 2025, 10:48

Відключення електрики по Чернігівщині на 10 жовтня: графіки і обмеження

10 ЖОВТНЯ 2025, 09:59

"Шахед" з антеною і камерою: нова тактика рф й реакція "Укрзалізниці"

10 ЖОВТНЯ 2025, 09:21

Ворог атакував залізницю та енергетику: ситуація на Чернігівщині на ранок 10 жовтня

10 ЖОВТНЯ 2025, 08:48

Вiдео

Важкопоранений чернігівський воїн опановує адаптивне дзюдо і запрошує ветеранів

09 ЖОВТНЯ 2025, 18:21

«Завжди здавалося, що Сашко фартовий і повернеться, щоб знову фільмувати мирне життя»: загинув телеоператор з Чернігова

09 ЖОВТНЯ 2025, 17:22

ТОП-переглядів