Шахраї не пощадили пенсіонера: мешканець Чернігівщини втратив 35 тисяч гривень

09 ГРУДНЯ 2024, 16:06

6072

Чепурний Арсен

Шахраї не пощадили пенсіонера: мешканець Чернігівщини втратив 35 тисяч гривень

Шахраї не пощадили пенсіонера: мешканець Чернігівщини втратив 35 тисяч гривень

До відділення поліції № 2 (селище Ріпки) Чернігівського райуправління поліції звернувся 66-річний чоловік із заявою про шахрайські дії відносно нього.

Потерпілий повідомив правоохоронцям, що йому на мобільний телефон зателефонували невідомі особи, які представилася працівниками банку, запропонували фінансову допомогу в розмірі 1500 гривень.

В подальшому незнайомці повідомили, що чоловіку на мобільний телефон будуть надходити SMS-повідомлення та телефонуватимуть з банку, тож він має відповідати та повідомляти коди, які йому продиктують.

Потерпілий виконав усі інструкції незнайомців, а невдовзі виявив, що з його карткового рахунку зникли майже 35 тисяч гривень.

Усвідомивши, що його ошукали, пенсіонер звернувся по допомогу до поліції.

За цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Джерело: Відділ комунікації поліції Чернігівської області

"Час Чернігівський" писав про таке: Мешканка Чернігівщини втратила 50 тисяч гривень через фейкове оголошення у Facebook

Схожі новини

Єдине джерело зовнішнього освітлення: у селі встановили 45 сонячних ліхтарів

31 ГРУДНЯ 2025, 17:25

Як проходить когнитивно поведінкова терапія? Короткий екскурс

31 ГРУДНЯ 2025, 16:25

Після дронової атаки в залізничній лікарні Ніжина відновили вікна

31 ГРУДНЯ 2025, 16:01

На Чернігівщині на Новий рік дві черги без світла: що кажуть енергетики

31 ГРУДНЯ 2025, 14:03

У сільській школі встановили новорічний банкомат для ЗСУ: що приносили учні

31 ГРУДНЯ 2025, 12:10

Засідання по справі Олени Ющенко перенесли. На пішохідному переході вона збила Людмилу та Алісу Купрієнків. Читайте у "Віснику"

31 ГРУДНЯ 2025, 11:07

Пік тривог на Чернігівщині по понеділках пізно ввечері: що відомо про загрози

31 ГРУДНЯ 2025, 11:04

ТОП-переглядів